Meslek liselerine yönelik bilişimle ilgili yardımcı kitap ?

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar öncelikle internette araştırdığım kadarıyla belli yayınların bilgisayar ile ilgili kitap çok fakat benim aradığım konu örnekli sırf meslek liselerine yönelik yazılmış örnekli kitaplar var mı bildiğiniz?Çünkü ben bi ara meslek lisesi öğretmenlerinin hazırladığı bir kitap görmüştüm fakat internette bulamıyorum kitapta aklıma gelmiyor hatırladığınız kitap varsa linki ile paylaşımda bulunursanız sevinirm.Konu önemli değil bilişim meslek derslerinin hepsi olabilir.

programlama dersi ile ilgili palme yayıncılığın C# kitabı fena değil örneklerle anlatmış ama genel olarak bende aynı konuda sıkıntılıyım örnek bulmakta sıkıntı yasıyoruz internetten falan bakıyoruz..

Meslek lisesinde bilişim alanındaki her DALdaki her ders bir KİTAP.... Bunların hepsini bir kitapta düşünmek zor...
modüler eğitimden önce kitaplar var dı ama şu anda ben görmedim.....

Tavsiyeniz varsa düşünelim.... :+1:

Ben zaten tek kitap tarzı olarak düşünmüyorum öyle bi şey olamaz zaten..Bizim derslerimizin her biri matematik gibi türkçe gibi birbirinden çok ayrı dersler ben daha çok bu işin içinden gelmiş öğretmen arkadaşların yazdığı kitaplardan var mı diyorum???

Hocam o site hala devam ediyor fakat elektronik üzerine maalesef bilişim hala yok

Geri