Meslek liseleri staj not fişi...

Kodla Büyü

soman

Üye
Arkadaşlar meslek liselerinde staj not fişi e-okula girilecek mi? Diğer ders notları bu dönem verilmeyecek ama okulumuzda staj not fişlerini toplayın dendi. Sizde durum nedir?

Biz de işletmeye giden tüm öğrencilerin notunu alıp sisteme gireceğiz. Zaten staja gidenler için durum normal seyrinde devam ediyor. Sınav yapılan derslerinde notları geçerli ve e-okula girildiğine göre bunun için ekstra bir yazı gelmez diye düşünüyorum.

Biz de işletmeye giden tüm öğrencilerin notunu alıp sisteme gireceğiz. Zaten staja gidenler için durum normal seyrinde devam ediyor. Sınav yapılan derslerinde notları geçerli ve e-okula girildiğine göre bunun için ekstra bir yazı gelmez diye düşünüyorum.
Bizden bütün 12'ler için istendi.

1. Dönem boyunca yapılan değerlendirmeler geçerli ve e okula girilecek. Staj da da ilk başladığından bu yana yapılan çalışmalar ay ay notla değerlendirildiği için geçerli ve e okula girildi bizde
Normalde notlar staj dosyasına ay ay verilir. Dönem sonunda e okula girilir.

alınacak. diğer derslerin yazılısı 2.dönem yapılıp girilecek. almazsanız bu derse nasıl not vereceksiniz?

alınacak. diğer derslerin yazılısı 2.dönem yapılıp girilecek. almazsanız bu derse nasıl not vereceksiniz?
Ertelenen! sınavlar yapılacaksa yapıldığı zaman alırız notlarını hocam.
Ben ertelenen sınavların yapılacağına inanmıyorum. Sınav yapılacaksa önce sorumluluk sınavları veya 2.Dönem sınavları yapılır. Not oluşacaksa 2.Dönem notları oluşur.

Ertelenen! sınavlar yapılacaksa yapıldığı zaman alırız notlarını hocam.
Ben ertelenen sınavların yapılacağına inanmıyorum. Sınav yapılacaksa önce sorumluluk sınavları veya 2.Dönem sınavları yapılır. Not oluşacaksa 2.Dönem notları oluşur.
Sınavla bu farklı hocam. Bu beceri eğitimi uygulama notu. Yapılmayacaksa buna ait beceri sınavı yapılmaz. Işletme notları alınması gerekir. Yine de siz bilirsiniz bu yila mahsus ikinci dönemde birinci dönemin notlarını girmek mümkün olacak nasıl olsa.

Sınavla bu farklı hocam. Bu beceri eğitimi uygulama notu. Yapılmayacaksa buna ait beceri sınavı yapılmaz. Işletme notları alınması gerekir. Yine de siz bilirsiniz bu yila mahsus ikinci dönemde birinci dönemin notlarını girmek mümkün olacak nasıl olsa.
2.Dönemde not girişi olacak diye rahatız zaten hocam :)

İşletmelerden notları aldık ama e-okula işlemedik. Haber gelirse işleriz.

Geri