mesai saatinde FATİH kursuna ek ders veriliyor...kesin

Kodla Büyü
arkadaşlar şuanda bu kursu mesai saatleri içerisinde veren varmı. bu kursu açmak için ne yapmamız gerekir (daha önce kurs başvurusunda bulunmadım)

:) ben verdim. 30 saat 8 günde. 6 gün 4 saat. 2 gün 3 er saat. 15:30 da başladı. 18:30 da bitirdik. çok güzeldi.
il hizmetiçi eğitimden aradılar vermek istermisin diye. zaten benim adım fatih eğitmenleri listesinde var. haziranda eğiticilerin eğitimi seminerine gitmiştim. böyle ayda bir kurs versek süper olacak valla. 30 saat az değil. yoruyor ama olsun.

fatihflies' Alıntı:
designbote' Alıntı:
mavi85 hocam:

eğitici formatörler kurs verirse mesai saati içerisinde ek ders alamazlar ama BİTEFO lar alabilir. Benim de arkadaşımın başına geldi oradan biliyorum.

Hocam nereden biliyorsunuz? Elinizde belge, veya herhangi bir yönetmelik maddesi var mı? Açıkçası bende böyle biliyorum ama, işte gel gör ki, idareciler ille de belge diyorlar.
Sözün bittiği Genelge işte bu genelge: asli görevi olmayan okul formatör öğretmenlere ayrıca ek ders ücreti ödenir diyor 3. maddede, EBİTEFO'LAR için asli görevi olduğundan ek ders vermeyin ebitefolara diyor.
Bu genelgeyi gösterin ve kurs ücretinizi alın. (EBİTEFO olmayan herkes)

Ekli dosyalar

• eka.JPG
    eka.JPG
    116.1 KB · Görüntüleme: 423
  • ek1.JPG
    ek1.JPG
    101.3 KB · Görüntüleme: 423
3. maddede ayrıca ek ders ifadesi mesai saatinde olsa bile okuldaki ek dersinin yanında ayrıca kurs ekdersini de verin demek. olay bitmiştir.

fırtına086' Alıntı:
3. maddede ayrıca ek ders ifadesi mesai saatinde olsa bile okuldaki ek dersinin yanında ayrıca kurs ekdersini de verin demek. olay bitmiştir.
çünkü asli görevi değil, o yüzden okul formatörünün yeni adıyla bt rehber öğretmenlerinin mesai saatinde olsa bile ayrıca kurs ücretini verin diyor 3. maddede genelge AÇIK VE NET. Biz koyun gibi bedavaya verelim fatih kurslarını, GENELGEMİZ çoktan çıkmış ama haberimiz bile yok.

Geri