mersinde formatorluk??

Kodla Büyü
hocam formatörlük işini bilmemde bir sorum olacaktı.Haftaya mersine geleceğim.Hani 52 katlının oralarda zeytinlibahçe cad.de bazı bilgisayarcılar vardı halen duruyor mu?2.el bir notebook var core2,3gb ram nasıl oralarda satabilirmiyiz.Hem gezi hem iş

Eylülde olur sanırım. İl Milli Eğitim Müdürü ile bir toplantıya katılmıştık bu sene. Teknolojiye çok önem verdiğini görmüştük....

hocam formatörlük işini bilmemde bir sorum olacaktı
g.gif

Mersin'de dün ebitefo toplantısı yapılmış. Bizim görevlendirmelerden ses çıkmamış sanırım. Yoksa bugün haberini alırdık. Ama okullar açılıncaya kadar bekleyelim bakalım...

Evet, son haberi vereyim. Görevlendirme tarihi belli değil, ama büyük ihtimalle olacakmış. Eylül içinde yapılır diyor bir ebitefo arkadaşımız. İl Milli Eğitim Müdürü "atamalardan sonra normlar bir belli olsun, belki belgesi olan ve norm fazlası olan sınıf öğretmeni arkadaşları da görevlendirebiliriz" demiş. Sanırım bu da okulların açılacağı bir dönemde belli olur. Biz de 2-3 hafta daha bekleyeceğiz artık...

ben 4 yıl mersinde çalıştım bu yıl da burdayım inşallah mersinde formatörlükle ilgili bi sıkıntıyla karşılaşmadım hiç bir zaman BT branşı olarak.zamanında yapılır ekders maduriyeti yaşanmaz.izin sıkıntısı yaşanmaz yarıyıl ve yaz tatili sıkıntısı yaşanmaz.bu yılda öyle olacağını ümit ediyorum.eğitekden bi sorumlu 2 yıl önce trt de FATİH ile ilgili i programa katılmıştı.orada mersin bu işi en ileride götüren illerimizden biri demişti.yani mersinde bu işe önem veriliyor sıkıntı yapmayın arkadaşlar.

Evet arkadaslar ebitefo toplantisinda milli egitim muduru eylulun basinda norm guncellemesi yapilacakmis.ondan sonra durumu degerlendiririz demis

İlk atama rehberini inceledim. Hiç sınıf öğretmeni alımı yok. Norm fazlası sınıf öğretmeni arkadaşlarımızdan belgesi olanları görevlendirsinler formatör olarak. Tabii boş okullar varsa...

Bence formatörlük yazısının ne zaman çıkacağı değil, görevlendirmenin resmiyette ne zaman başlayacağı önemli.Bu konuda bilgisi olan varmı

Geri