mersin v5 imajı için hangi sürüm deepfreeze kullanıyorsunuz.

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Merhaba Malum bu deepfreze sürümleri sıkıntılı
v5 imajı için hangi sürüm deepfreeze kullanıyorsunuz.
Tahtalarda ATAK Yüklü.

Ben faz1 de v5 e bir türlü atak kurup çalıştıramadım. flaşları tanımıyor tahtalar da atak ekranında takılı kalıyor. Siz en azından o kısmı halletmişsiniz :eek:

Tahtalarımda v4 imajı var onlarda atak yüklü. V5 geçip tekrar yüklerşm sorun olmaz diye düşünmüştüm. Ondadamı sorun var :|

Tahtalarımda v4 imajı var onlarda atak yüklü. V5 geçip tekrar yüklerim sorun olmaz diye düşünmüştüm. Ondadamı sorun var :|

Hangi imaj yüklerseniz yükleyin atak 2.0 kurabilirsiniz. Hata veriyorsa ne hata verdiğini yazın. Antivirüs kurmayın zırt pırt güncelleme ister sınıflarda rahatsız edicidir. Bunun yerine bütün yükleyeceğiniz programları yükledikten sonra Time Freeze kurun arkanıza yaslanın.

lonely2134' Alıntı:
Hangi imaj yüklerseniz yükleyin atak 2.0 kurabilirsiniz. Hata veriyorsa ne hata verdiğini yazın. Antivirüs kurmayın zırt pırt güncelleme ister sınıflarda rahatsız edicidir. Bunun yerine bütün yükleyeceğiniz programları yükledikten sonra Time Freeze kurun arkanıza yaslanın.
Win10 güncelleme alıyor onları ne yapıyorsunuz?

OZOGUL' Alıntı:
lonely2134' Alıntı:
Win10 güncelleme alıyor onları ne yapıyorsunuz?

Win10 için şu yolu takip et güncelleme almaz..

Arama - Hizmetler yaz gir içine - Windows Update yi aşağılarda bul - Sağ tıkla -Devre dışı bırak

Bi daha güncelleme almaz.

v5 de timefreeze kurup yeniden baslat dedigimde 4 -5 dakika bekliyo yeniden acmasi windowsu. ? katsilasan var mi

Geri