mersin norm fazlası atamaları başladı....

Kodla Büyü
SAYDIM 55 FAZLALIK VAR 24 BOŞ OKUL VAR. ACABA ANAMUR MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNİ YAZAN VAR MI ARKADAŞLAR.

Tercih yapmayanlar veya yaptıkları tercihlere yerleştirilemeyenler için resen atama yapılacak, kılavuza göre söylüyorum bunu. Yapmazlar diye güvenmeyin. Belli olmaz.

hocam zaten fazlaların nerdeyse tamamı ilk ya da ortaokullarda çalışanlar ve nerdeyse hepimiz böte mezunuyuz. o yüzden meslek lisesi isteyebilecek olan en fazla 3-5 kişi vardır il genelinde

Merkezde bildiğim kadarıyla 17 tane meslek lisesi vardı, şayet merkezdeyseniz bunlardan birine gönderirler kesin.

listeler güncellenmiş sanırım dün, son duruma göre;

erdemli - Mustafa Kayışoğlu Ortaokulu
gülnar - Kuskan Ortaokulu
mut - Göksu Ortaokulu
mut - Yalnızcabağ Ortaokulu
silifke - Akdere Şehit Öğretmen Hamit Sütmen Ortaokulu
silifke - Kargıcak Ortaokulu
yenişehir - Hüseyin Polat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

Anadolu kadrosu olmayan BÖTE mezunlarının isteyebileceği toplam okul 7 tane ama sadece merkezde 45-50 cıvarı norm fazlası var

valla ne desem yalan olur hocam, yönetmeliğe göre gönderme şansları var ama yaparlarmı dersen ihtimal vermiyorum pek.

hocam telefon zincirinde vardı

Ekli dosyalar

• 2012_11_06_2744_DIGER_ALAN_OGRT_IHTIYAC_FAZLA_LIS.rar
    593.5 KB · Görüntüleme: 38
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul ve Kurumların Yönetici ve Öğretmenlerinin Norm Kadrolarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapan Yönetmelik 22 Şubat 2011 Tarihli ve 27854 Sayılı Resmî Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiş bu yönetmeliğin “Norm kadro belirlenmesinde dikkate alınacak hususlar” başlıklı 15. maddesinin (g) bendi, 2, fıkrasındaki “2) Okul veya kurumlarda açılan bilgi teknolojisi sınıflarında görev alacak öğretmenlerin, norm kadroları Maliye Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığının uygun görüşleri de alınarak Bakanlıkça belirlenir. Bu kurumların norm kadro sayılarının değişikliğinde de aynı yöntem izlenir ve branş değişikliğine bağlı düzenleme Bakanlıkça yapılır.” hükümleri nedeniyle Okul veya kurumlarda açılan bilgi teknolojisi sınıflarında görev alacak öğretmenlerin norm kadroları Bakanlıkça belirlenecektir.

Şimdi bizim normlar bakanlıkça belirlenir diyorsa il mem ler neden bizlerin normunu belirliyor?

Mehmet hocam gider gitmez norm fazlawsı mı kaldın :) Bu nasıl bir iştir kardeşim yaaa...Bne de senin eski okulu tercih ettim tek açık danacıydı bende şimdi atama bekliyorum 1 ayı geçti tertcih yapalı. Hayırlısyla bekliyoruz biliyorsun Sivas ta bu işletrin belirli bir tarihi yok ne zaman açıklayacaklar bizimisinide hiç bi bilgimiz yok

sivayseri' Alıntı:
Mehmet hocam gider gitmez norm fazlawsı mı kaldın :) Bu nasıl bir iştir kardeşim yaaa...Bne de senin eski okulu tercih ettim tek açık danacıydı bende şimdi atama bekliyorum 1 ayı geçti tertcih yapalı. Hayırlısyla bekliyoruz biliyorsun Sivas ta bu işletrin belirli bir tarihi yok ne zaman açıklayacaklar bizimisinide hiç bi bilgimiz yok
evet bahadır hocam geldim norm fazlası oldum bakalım hayırlısı.
güzel abi benden sonra danacı sana yakışır. bütün törenlerde demirbaş mışsın hiç birşey değişmemiş yaniallah kolylık versin

yok mehmet hocam değişiklik var törenlerde artık tüm törenin sorumlusu olarak görev yapıyorum :) eskşden sadece ses sistemine bakıyorduk ama şimdi genelin hepsinden sorumluyuz:D:D:D Bakalım kardeşim hayırlısı artık ne olacağını kestiremiyoruz, aha şimdide imam hatip lisesine BTR olarak görevlendirildim atatürkte formatörken:D:D karmakarışık bir hal aldı bu taraflar:D:D Ama yine de heimiz için hayırlısı olur inşallah...

güncel 2.aşama erteelenmiş anadolu lisesi atamalrından dolayı 1. aşamada bugün açıklanacxakmış bekliyoruz

mebin atama takvimi bi türlü tutmadı.hep uzuyor.mersin sanıırm branşları atamaktan vazgeçti

Geri