mersin norm fazlası atamaları başladı....

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar listeler yayınlandı kimler norm fazlası nereleri isyeteceksiniz

Norm fazlası olanlar isteği dışında 2 sene boyunca kendi okulunda kalabiliyor mu hala onda bir değişiklik var mı acaba?

hocam merkezde yazabileceğimiz okul yok ki böte mezunu olarak neredeyse mersin genelinde yazacak okul yok hepsi meslek lisesi ya da anadolu lisesi bir sürü de norm fazlası var ne olacak bunlar bilemiyorum bakalım bekleyelim görelim

Ben Tarsus'tayım. Böte mezunu olduğum için seçebileceğim okul yok tarsus ta. 2. aşamaya bakacaz artık. Erdemli ya da Mersin merkez olursa (-ki imkansız) seçerim :)

hocam sonra resen atama yapabilirler mi kılavuzda öyle yazıyor ben yazmayı düşünmüyorum da bende böte mezunuyum böte mezunları için sadece 6 tercih var

md4483' Alıntı:
hocam sonra resen atama yapabilirler mi kılavuzda öyle yazıyor ben yazmayı düşünmüyorum da bende böte mezunuyum böte mezunları için sadece 6 tercih var
Hocam resen de olsa bizi bi yere atayamazlar. İlçeler kendi kendini doldurur zaten. İl içinde resen olursa bilemem ama başka ilçeye atayamazlar..

anadolu lisesinde (sınav ile atananlardan) çalışıpta norm fazlası olan varmı merak ediyorum?

ben gülnardayım burada gülnarın bir köy okulu açık orasınıda yazmak istemiyorum şimdi sonra beni mut anamur gibi daha uzak yerlere resen atarlarmı diye tedirgin oluyorum

resen atama yapablirlermi arkadaşlar zaten gülnardayın birde daha uzak bir köye gitmeyeyim sonra

aynen öyle hocam gülnara geldim ayağımın tozuyla norm fazlasıyım:)

ferdierdem55' Alıntı:
Ben Tarsus'tayım. Böte mezunu olduğum için seçebileceğim okul yok tarsus ta. 2. aşamaya bakacaz artık. Erdemli ya da Mersin merkez olursa (-ki imkansız) seçerim :)
erdemlide şu an bi tane açık var 3 kişi fazla var.

İş merkezdekilerin ilçelere resen atanmasına kadar gider mi acaba düşünceleriniz neler? Merkez ilçeler dışında 17 fazla ve 17 ihtiyaç var. Bunlardan bir kısmı BÖTEliyse merkez ilçelerden diğer ilçelere gidenler olacaktır muhtemelen.

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
İş merkezdekilerin ilçelere resen atanmasına kadar gider mi acaba düşünceleriniz neler? Merkez ilçeler dışında 17 fazla ve 17 ihtiyaç var. Bunlardan bir kısmı BÖTEliyse merkez ilçelerden diğer ilçelere gidenler olacaktır muhtemelen.
merkezden diğer ilçeye gidenlerde senye gittikleri yerdede norm fzlası olurlar

md4483' Alıntı:
ben gülnardayım burada gülnarın bir köy okulu açık orasınıda yazmak istemiyorum şimdi sonra beni mut anamur gibi daha uzak yerlere resen atarlarmı diye tedirgin oluyorum

hocam ben anamurdayım norm fazlası oldum. endüstri meslek lisesinde çalışıp full derse girdiğim halde norm fazlası oldum benim durumumda kimse yok listeyi inceledim. kime sorduysam senin durumunda çözüm yok dediler. anamura atanmaktan korkuyosun. keşke ben anamurda kalsam ..

tercih yapmayı düşünmüyorum. bakanlık ne yaparsa yapsın umrumda değil. bebeğim var 2 yaşında, zaman kazanabildiğim kadar kazanacam.. aynı düşünen varmı acaba??

bende yapmaktan vazgeçtim zaten gülnardayım resen atama olsa bile gönderecekleri 6 tane var hiç bir problem olmaz bu arada böte mezunuyum

merkezde yanlış saymadıysam 41 fazla var, meslek liseleri hariç toplam 3-4 açık var. ressen atasalar nereye atayacaklar ki

Geri