Mersin BT Reh. Öğrt. bugün açıklanır mı?

Kodla Büyü
Birinci dönem bitecek neredeyse. İkinci dönem görevlendirmeleride yine böyle olacak ise durumumuz hiç iyi gözükmüyor. Bu bt rehberlik bizi mağdur edecek anlaşılan. Hersene hersene aynı sıkıntılar olacaksa böyle.

Daha çook açıklarlar, biz de daha çook bekleriz. Valla kendileri bilir. pazartesi salı dersim de yoktu. 11 günlük tatildeyim şuan.. Kendileri kaybeder :)

sbyk' Alıntı:
Birinci dönem bitecek neredeyse. İkinci dönem görevlendirmeleride yine böyle olacak ise durumumuz hiç iyi gözükmüyor. Bu bt rehberlik bizi mağdur edecek anlaşılan. Hersene hersene aynı sıkıntılar olacaksa böyle.
Bizi mağdur edenler akp ile beraber koltuğa gelmiş olan ve koltugunun sağlamlıgından şüphesi olmayan il yönetimleri. umarım bu devran biter bir an önce. yoksa çilemiz bitmeyecek.

o zaman en fazla ek ders kazanan bt öğretmenleri arasında üst sıralarda yer alıyorsun hocam :):):) mesala benim 0 :):):) bozdurup harcayacak kadar bile yok :):):)

evet onaylar çıkmış arkadaşlar, genel listeye bakınca çok farklı bir durum varmı, yada madur olan varmı arkadaşlar ?

sevgili mersinliler önecelikle hayırlı olsun...
btr görevleri açıklanana kadar formatör üçreti alan varmıydı aranızda...?

Onaylandı onaylanmasınada, 10 Ekimden beri biz imzaya gönderdik valinin onayını bekliyoruz diyenlerde yine bizi oyalamış görüldüğü gibi. Valiliğe 20 ekimde çıkmış yazı...

arkadaşlar bazı okullara farklı branşlardan görevlendirmler yapılmış yazıda yapılabilcek durumlar vardı ama önceliğin bilişim teknolojileri branşlarına verilmesi gerekmez mi?

beni de düşündüren bu. Fatih kapsamında ısrarla Bilgisayar Öğretmenlerinin çalışması istenirken çoğunun gitmeyişi beni bi nebze düşündürdü. farklı bir şey düşünmüş olsa gerek arkadaşlar ki gitmek istememişler. bakalı, ilerleyen günler neler getirecek

invem' Alıntı:
arkadaşlar bazı okullara farklı branşlardan görevlendirmler yapılmış yazıda yapılabilcek durumlar vardı ama önceliğin bilişim teknolojileri branşlarına verilmesi gerekmez mi?
Aynı okula hem bt öğretmeni hemde alan dışından biri başvurmuşsa tabiki öncelik bt öğretmenindedir. Öyle bir durum varsa bildiğiniz direkt şikayet etsin bence.

Ayın 2'sine kadar göreve başlama tarihlerinin resmi yazıyla iletilmesi gerekiyor ya, istersek salı değil çarşamba, perşembe ve ya cuma günü göreve başlayabiliyor muyuz acaba?

cat33' Alıntı:
Ben 3 senedir nöbet tutmuyorum. Beni hiç yazmazlar... :roll:

Bu arada, Anamur'da göreve başlama tarihi 1 Kasım olarak yayınlandı. Bugün yazıyı okudum. Yarın resmen başlıyoruz yani. Siz de durum nedir? Normalde 23 Ekim değil miydi??? :-1:
Valilik oluru 22/10/2012 tarihinden geçerli olmak üzere diyor, merkez ilçelerde aynı yazıyı yayınlıyor zaten. Dolayısıyla 22 sinden itibaren göreve başlatılmış sayılıyor her ne kadar yazı 23 ünde çıksada.

2. dönem BTR görevlendirmeleri ile ilgili bi haber var mı?Malum norm fazlası atamaları,anadolu lisesi atamaları gibi nedenlerle görev yerleri ilçe bazında değişenler oldu.sanırım yeni bir başvuru alacaklar.gelişmeleri burdan yazalım arkadaşlar.

Geri