Mersin BT Reh. Öğrt. bugün açıklanır mı?

Kodla Büyü
Re: Mersin BTR bugün açıklanır mı?

basri er' Alıntı:
listeler müdürün önünde bekliyormuş
Hep aynı hikayeyle kandırıyolar hocam. Müdür işe yaramaz kağıt diye çöpe attı sanırım. 1 haftadır aynı şeyleri söylüyorlar.

Her konuda öncü Mersin'di, di mi arkadaşlar? :verymad: :puhaha:
Samsun'a bakın bir de! Daha ne denir ki? :verymad:

aynen kardeşim,bende görmedim öncülüğünü................
devlet işi biraz ciddiyet ister..
ciddiyet sıfır yerlerde sürünüyor...
bu kadar öğretmeni madur etmekten zevk duyan zihniyete kocaman kocaman bir yuhhhh diyorum başka birşey değil :alkis:

imzadan çıkmış olduğunu duydum müdür yardımcısı öyle diyor

Bu işi keyfi olarak yapan zihniyetler, inşallah bir gün çocuklarınızda o keyfiyete takılır ve sizde parmaklarınızı kemirirsiniz. Ayıp ya, tükürsen yağmurmu yağıyor derler. o kadar yüzsüz ve rahatlar baştakiler.

cat33' Alıntı:
Ben bunlara kızdığım için, şimdiden idarecilik sınavına çalışmaya başladım. İnşaallah seneye sınavı kazanacağım ve ilerleyeceğim gidebileceğim yere kadar... :-1:
Bencede mantıklı yapılmalı, yapabilirsem bende yapacam.

liste hazırlanmış.bir hafadır müdüryrd beyin önünde bekliyormuş..
iyi beklemeler...
hak var ya
adalet var ya ,var
Allah var ya.. var
ahitret var ya,var
işte o zaman bu insanların hakkını nasıl vereceksin..
ey ....

atalay.m.m' Alıntı:
liste hazırlanmış.bir hafadır müdüryrd beyin önünde bekliyormuş..
iyi beklemeler...
hak var ya
adalet var ya ,var
Allah var ya.. var
ahitret var ya,var
işte o zaman bu insanların hakkını nasıl vereceksin..
ey ....
Artık bayramdan sonraya kalsın zaten hocam boşverin. haftaya 11 gün tatil yapacam. Pazartesi Salı dersim yok. Daha ne olsun :)

Müdür Yrd eğer gerçekten 1 haftadır masada bekletiyorsa sebepsiz değildir kesinlikle. Yine bişeyler karıştırılıyordur ahbap-çavuş usulü...

Arkadaşlar yazı ne zaman çıkarsa çıksın da , önemli olan görevlendirmenin resmi olarak ne zaman başlayacak olduğu bence.Çıkan yazı da bakalım görevlendirme 15 ekim itibariyle mi başlayacak diyecekmi?

Geri