MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ Web Sitesi Yayında...

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye

dJgBt.jpg

kaydolduk ama suistimale açık olmuş. en azından cep onaylı filan olsaydı iyi olurdu

O da birşey mi hocam.
Randevu aldığım dispansere gittim. Danışma aldığınız randevunun burada geçerliliği yok, kayıt olduktan sonra sıraya girip beklemeniz lazım dedi. Bende randevu aldığım doktoru bulmak için odasına gittim. Oda da zaten üç hekimlik yer vardı ve bu üç hekimden hiçbiri benim randevu aldığım değildi. Sorduğumda ise 2 haftadır yıllık izinde olduğunu söylediler.
Sonuçta saatler sürebilecek işlemim bu hızlı randevu sistemi sayesinde hiç vakit kaybetmeden sonlanmış oldu.

aradaugrarim' Alıntı:
O da birşey mi hocam.
Randevu aldığım dispansere gittim. Danışma aldığınız randevunun burada geçerliliği yok, kayıt olduktan sonra sıraya girip beklemeniz lazım dedi. Bende randevu aldığım doktoru bulmak için odasına gittim. Oda da zaten üç hekimlik yer vardı ve bu üç hekimden hiçbiri benim randevu aldığım değildi. Sorduğumda ise 2 haftadır yıllık izinde olduğunu söylediler.
Sonuçta saatler sürebilecek işlemim bu hızlı randevu sistemi sayesinde hiç vakit kaybetmeden sonlanmış oldu.

bakın sistem tes edilmiş bile.. eksik.. inşallah tam çalışır. ve bunun dışındada sıra veren birileri olmaz..

saglik bakanligi resmi web sitesinde bu uygulamanin linki nerede?
neden ip adresi var

Kayıt olmaya çalıştım, zaten kayıtlısınız dedi. e-devlet şifremle girmeyi denedim. e-devlet şifremle girdim. Yarınki randevumu gördüm. Gayet güzel bir sistem. Suistimale açık ancak boş vakti bol olan boş adamlardan başka kimse başkasının adına kayıt olmak için uğraşıp milleti mağdur etmeye uğraşmaz. Daha önce e-devlet şifresi aldı iseniz sizin yerinize kimse kayıt olamaz. Umarım suistimal edilmez de, insanlar faydalanır. Ve umarım düzenli işler de hastanelerden daha rahat hizmet alırız.

guzel bir sistem ancak tip fakultelerindeki bolumler ve ozel hastaneler gozukmuyor mu ne?onlar icin farkli bir randevu sistemi mi var :!:

Geri