Mercedes Benz B 150 nasıl

Kodla Büyü

simpleLife

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar opel toyota ford gibi araçlara 45 50bin civarı para vermektense mercedes B serisi alsak nasıl olur artısı eksisi nedir ?

yüksek kilometre, yüksek vergi, yüksek yakıt tüketimi, yüksek servis maliyetleri
yüksek konfor :)

2013 dacia , kia, hyundai vb. alacağınıza aynı fiyata 2005-2006 mercedes veya bmw alın keyfini sürün...
:idea: :idea:
şahsen 2012 dacia duster fiyatına 2005 honda Hr-v aldım...aynı ikilemde bende kalmıştım ama duster test sürüşümden sonra arkama bile bakmadan gidip honda aldım...

hesap basit..iyi mal iyi para...

b180 çok güzel duruyor ama hocam bir yeri bozulsa bence altından kalkılmaz, araba kiralama şirketi olan arkadaşım var, arabalarının içinde birde mercedes cip var. servis hiç tamir yapmıyo en ufak birşeyde hemen parça değiştiriyor diyor. arka kapıda ufak bir çizik yüzünden bütün kapıyı değiştirdi dedi bakımları da yine pahalı olur. özel servisler de mercedes deyince fiyatları şişiriyorlar. 126-150 beygir arası diyor bu beygirdeki araba da az yakmaz heralde. fabrika verileri her zaman doğruyu söylemez. düz mantık hocam çok kaçarsa çok yakar :) az kilometre yapıyorsanız mantıklı da olabilir ama ayda benim gibi 1000 kilometre yapıyorsanız bence mantıklı olmaz.

:lol: C180 1 hafta kullandım. Ortalama yakıt 100km 11 - 13lt yakıyo göstergede. :eek: Şehir içi şehir dışı karışık. Benim gibi araç kullanıyorsan çok ceza yersin. 160 beygir 7 ileri otomatik vites. Araçta inanılmaz bir tork var. :shock: 1500 kilo araç nasıl canlanıyor coşuyor inanmak zor. Trafik lambası yeşil yandığında gazı kökleyip önüme değilde dikiz aynadan arkadaki araçlara bakmak çok keyifliydi. :p Yakıt masrafları çoooook üzer.

hocam ben geçen sene hanımın dayısından alacaktım vazgeçtim
-çok yakar
-tüp takılmıyor servis söyledi
-gerçek mercedes performansı beklemeyin araba sollarken falan rahat sollayamazsınız

bunun yanında güzel görüntüsü var iç hacmi geniş adı üstünde mercedes ama gerçekten çok yakıyor memur işi değil

zengin görünebilirsiniz ama bu araçla :)

Geri