Menü tasarımProgramları

Kodla Büyü

ayhangunes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bildiğiniz menü tasarım programları var mı?
Şu an elimde

All webmenus Pro 4.01
Selteco Menumaker V 4.1.3
Xara MenuMaker 1.0 var

isteyen varsa PM den mesaj atsınlar.

Daha farklı program elinde olanlar yazarlarsa sevinirim :)

hocam şu xsarayı dw ye eklenti olarak kurdum ama oluşan menüler ve onların çalıştırmayı denedği javalar çalışmıyor
acaba bunun ek bir ayarı varmı yada sen xsara ile yağtığın menuleri nasıl gömüyorsun sayfaya

arkadaşalar elinizdeki programları paylaşıma açarsanız çok iyi olur... şimdiden tşk ediyorum... :?: :?: :?:

bu menü programları en az 1 hafta kazandırıyo insana paylaşım güzel şey tşklr...

Sothink dhtml menü ve 123 Flash menü herkese hayli hayli yeterde artar ikisinide kullandım Web tasarım kurslarımda da bunları gösterdim öneririm. başka programlarla uzun vakit harcamayın derim

gizemkar' Alıntı:
Sothink dhtml menü ve 123 Flash menü herkese hayli hayli yeterde artar ikisinide kullandım Web tasarım kurslarımda da bunları gösterdim öneririm. başka programlarla uzun vakit harcamayın derim
+1 bencede zaman kaybetmek istemiyoranız bunları kullanın, önceden menü için harcadığım zamana acıyorum, paylaşım için teşekkürler

Hocam AllWebMenus pro programında yapılan menüler siteye nasıl eklenecek.Swf olarak kaydetmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim...

hocanı dediği programı bul . Sitesinden türkçe karakterleri çek sonra taraama işlemi yap . Eğer farklı bişey demek istiyorsan ocr programları diye arama yaparsan sanırım sonuç verir.

Geri