memurlar.net; Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri hakkında

Kodla Büyü
arkadaşlar daha 6 sayfa olmuş yorumlar, 100 lerce yorum olmalı, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

adige_emrah' Alıntı:
YORUM YAZMANIN ÇOK DA BİR ETKİSİ OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM

Faydası olmayabilir belki ama ne zararı olabilirki?

Haydi arkadaşlar yorumlara devammmmmmmmm, durmak yok, mutlu sona az kaldı.

yorum yazmanın tabiki faydası olur ne kadar magdur öğretmen oldugunu anlarlar.çalışma saatleri ile ilgili bir haber daha yapsalar süper olur

Bu haber PGM yi köşeye sıkıştıracaktır. PGM nin sorunlarımızı çözmekten başka alternatifi yok. Memurlar net haberine yorum yazmaya devam.

Allah razı olsun Ahmet hocamızdan (memurlar net editörü) :alkis: :++:
Bu kapağı Personel Genel Müdürlüğünün giriş kapısına astırılsa yeridir.... 8)
o çizelgeler yıllara dağılımlı kappppaakk gibi bir cevap olmuş :D
Haydi olacak inşallah işimiz...

"fertler haklı oldukları davalarda nemelazımcılık yaparlarsa o toplumda hürriyetler kelepçeli gezer."

hakkımızı elbet alacağız...

yorum yazıyorum :+1:

quote="tugrulbey"]"fertler haklı oldukları davalarda nemelazımcılık yaparlarsa o toplumda hürriyetler kelepçeli gezer."

hakkımızı elbet alacağız...

yorum yazıyorum :+1:[/quote]
:+1: ben 2 nickimle birden yazdım.[

memurlar.net in haberi anasayfadan vermesine sevindim.

MEB'in nedir bu böyle BT öğretmenlerinden istediği anlamadım. :verymad:
Neden insanların huzurunu, düzenini bozmakta usta hareket ediyorlar? Neden aklımızı rahat bırakmıyorlar ve neden işimize adam gibi konsantre olmamıza fırsat vermiyorlar? Anlamıyorum neden neden?

Bir düzen kurmaya korkuyor insan. Neden mi? Çünkü her an birileri bu düzenimizi alt üst edebilir. Dünyanın hiç bir yerinde böye bi durum yoktur her halde. :x

Yazıklar olsun bu işin altından kalkamayanlara, yazıklar olsun bizi rahat bırakmayanlara, yazıklar olsun itibarımızı yerle bir edenlere.

Allah'a havale ediyorum buna sebep olanları ve bizden olup da sessiz kalanları.

Böte okuduğuma o kadar pişman edildim ki... Öğrencilerime BT öğretmeni olmamaları konusunda telkinde bulunuyorum. :?

Anlaşılan bir 10 sene sonra hepimiz yönetici durumuna geleceğiz zorla da olsa, ve bu sistemi kökünden düzelteceğiz.. Belki bakanlığın istediğide budur :)

çok yenilenmesi anlam ifade etmez yorumlanmadıkça
yorumlarımızı esirgemeyelim

memurlar net e teşekkürler gerçekten sorunumuzu ana sayfadan vermesi iyi olmuş ses getirir bu haber :+1:

PGM nin işi belli olmaz. Daha uzun ve daha karmaşık bir 3. açıklamayı yazmakla meşgul olabilirler. :puhaha: :puhaha:

fahrican' Alıntı:
PGM nin işi belli olmaz. Daha uzun ve daha karmaşık bir 3. açıklamayı yazmakla meşgul olabilirler. :puhaha: :puhaha:

bence de. baktılar iş basit yalanlamayla olmuyor, daha organize olmaya çalışıyorlar sanırım

Geri