memurlar.net; Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri hakkında

Kodla Büyü
Re: MEB; Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri hakkında kamuoyunu y

süper haber, birde memurlar.net'te.korkum o ki yarın abuk sabuk bir açıklamayla pgm bunu geçiştirir...kamudanhaber'de olduğu gibi...

tıklanma sayısını artıralım, sabah ilk haberlerde olsun...

o çizelgeler pgm ye kapak olsun dicem ama göz göre göre inkâr ediyor adamlar, memurlar netin haberi çok net ve anlaşılır, sadece çizelgelere bakınca durum ortada zaten yazıları okumaya gerek bile yok.

Saniyede 5 tıklama artıyor haber :)

bdogretim' Alıntı:
gulftown' Alıntı:

Lütfen bunu yapmayın. Zaten ana sayfadan girilmiş haber. haber7.com daki olaya dönmesin iş. Spam yapıp, işin bozmayalım.

evt haklısınız. o zaman arada sırada yapalım. :) yarın pgm'nin gözünden kaçması haber...

yorumları eksik etmeyelim arkadaşlar

gulftown' Alıntı:
bdogretim' Alıntı:
gulftown' Alıntı:

Lütfen bunu yapmayın. Zaten ana sayfadan girilmiş haber. haber7.com daki olaya dönmesin iş. Spam yapıp, işin bozmayalım.

evt haklısınız. o zaman arada sırada yapalım. :) yarın pgm'nin gözünden kaçması haber...
Vallahi hoşsunuz. :puhaha: uykum kaçtı gülmekten.

biltek2007' Alıntı:
gulftown' Alıntı:
bdogretim' Alıntı:
gulftown' Alıntı:

Vallahi hoşsunuz. :puhaha: uykum kaçtı gülmekten.
:++:

Yorumlayalım, değişik pc lerden girelim, arada modemi kapatıp açalım

Tıklamanıza gerek yok arkadaşlar , ana sayfa haberi olduğu için en az 10 gün ana sayfada oluruz zaten... Sadece yorum yazmaya gayret edelim..

bdogretim' Alıntı:
PGM' nin bu habere nasıl cevap vereceğini tahmin edebilen var mı? :)
Bu kez verecekleri cevap için biraz düşünürler herhalde.
biltek2007 hocam, diğer başlıkta paylaştığın şarkı sözleri şimdi daha bi anlam kazandı :D
Ekliyim hocam buraya da :) Dilimizde pelesenk olsun ;)

Say yıllara bunu say vedalara
Yaz tükenen sevgimin en son damlasına
Vurdum duymaz tafralarla say aşkına
Esirgediğin zamana

Say yaşlara yaşanan telaşlara
Yaz hiçe saydığın hatrımın hesabına
Tarih oldun sen biraz önce
Öylesine sildim ki yok tozun bile

Bastın faka bastın beni fazla hafife aldın
Sustum diye yuttum diye oh be uyuttum sandın
Çantada keklik sandın da bak sen açıkta kaldın

gulftown' Alıntı:

Hocam allah iyiliğinizi versin, epey güldüm yorumunuza :puhaha:

Hadi PGM'den gelecek cevabı tahmin edelim...

(en iyimser tahminim)
Serbest etkinlikler saatinde 1 saat BT işlenir bu yıl diyecek yine ve yine halkı kandıracak. Sene başında bir çok arkadaşın serbest etkinlik saatlerine giremeyip başka okullara görevlendirildiği gerçeğini halktan gizleyecek :p

(Kötümser olan)
yine iplemeyecek :p

Vaay! Gece 11 gibi memurlar.net'e şu maili atmıştım :

Sitenizi son aylarda şaşkınlıkla takip etmekteyim.
Allah aşkına hiç mi haberiniz olmuyor Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin durumundan?
Son günlerde ortalık toz duman, fakat anasayfanızda konuyla ilgili tek bir haber bile yok, PES!
Ortalığın neden toz duman olduğunu burada uzun uzun anlatmayacağım, çok değerli zamanınızı azıcık işgal edecek ama şu vereceğim adresleri incelemenizi temenni ediyor, saygılar sunuyorum :
basinda-biz-f243/pgm-yanlis-bilgi-veriyor-basin-toplu-t59332.html
basinda-biz-f243/pgm-nin-yanlis-bilgi-veriyor-haberine-pgm-den-cevap-geldi-t61112.html

Gece 12 gibi haber yayınlanmış, demek işe yarıyo bazen sitemkâr yazmak. Şimdi de teşekkür maili atayım bari ayıp olmasın.

Haberi sağlam altyapı ile girmişler, sonunda memurlar.net anasayfasına çıktık ama PGM yalanlamasıyla çıktık. Aslında bu bize şunu da gösteriyor sanki: Şimdiye kadar tek bir ses olsaydınız haberinizi yine doğrudan yayınlardık ama sizleri tam anlayamadık. Ben böyle bir sonuç çıkardım kendimce, artık ne kadar doğrudur bilinmez...

arkadaşlar bencede ana sayfadan verilen habere yazık etmeyelim haber7 de yaptığımız gibi.
en mantıklısı yorum yazarak haberin ön planda kalmasını sağlamak yoksa ha bire f5 yapmak sıkıntılara neden oluyor. inşallah hakkımızı alacağız.

ben yorumumu yazdım.en önemlisi tıklanma değil, yorum yapma rekoru yapmamız.herkes klavye başına lütfen yorum yapın.

Ahmet Kandemir e helal olsun
belliki herkes farkında ama böyle bir başlık atmaya çekiniyorlar.
:+1:

arkadaşlar memurlar neti destekleyelim lütfen sayfanın rankını artıralım yorum yapalım bu olay gündemden düşmesin

haydi arkadaşlar, yorumlara yüklenelim. çalışşsın klavyelerimiz...

Bende yorum yazdım.. Dün başka bir başlıkta bu haber memurlar net ve diğer sitelerde nasıl yayınlanır diye sormuştum.. Duymuşlar sesimizi maillerden sonra :oops: Bizi yalancı çıkarmaya çalıştı kendi yalancı çıktı :-1:

yorum yazdım ama çalışma saatlerine değinilmemiş bile :!: sizce tüm sorun dersin azaltılması mı ?

Ahmet Kandemir Hocama teşekkürler. Kendisi mevzuata da çok hakimdir. Ona ulaşıp dertlerinizi anlatabilirseniz ses getirir. Ki kendisi 2 yıllık mezunlarının meslek liselerinden çıraklıklara zorla atanmasını engellemek için uğraşıp kazanmıştır. Ne de olsa Elektrik Teknik Öğretmeni :)

bötezede' Alıntı:
yorum yazdım ama çalışma saatlerine değinilmemiş bile :!: sizce tüm sorun dersin azaltılması mı ?

asıl sorun bence dersin azaltılması. eğer ders saatleri fazla olsaydı zorunlu formatörlük yaptıramazlardı kimseye. Meb in amacı bizi formatör yapmaktı (gönüllü yada zorunlu), bunuda ancak ders saatini düşürerek yapabilirdi yaptı da...

biltek2007' Alıntı:
bdogretim' Alıntı:
PGM' nin bu habere nasıl cevap vereceğini tahmin edebilen var mı? :)
Bu kez verecekleri cevap için biraz düşünürler herhalde.
biltek2007 hocam, diğer başlıkta paylaştığın şarkı sözleri şimdi daha bi anlam kazandı :D
Ekliyim hocam buraya da :) Dilimizde pelesenk olsun ;)

Say yıllara bunu say vedalara
Yaz tükenen sevgimin en son damlasına
Vurdum duymaz tafralarla say aşkına
Esirgediğin zamana

Say yaşlara yaşanan telaşlara
Yaz hiçe saydığın hatrımın hesabına
Tarih oldun sen biraz önce
Öylesine sildim ki yok tozun bile

Bastın faka bastın beni fazla hafife aldın
Sustum diye yuttum diye oh be uyuttum sandın
Çantada keklik sandın da bak sen açıkta kaldın

süpersiniz :alkis: