Memnun olduğunuz antivirüs var mı???

Kodla Büyü
norton 360 en iyisi bence. düşük özellikli sistemlerde bile kasma olmuyor.

Microsft Security Essentials' hakkında atıp tutanlar ya hiç kullanmadı yada... siz tamamlayın aklıma bişi gelmedi...
Yıllardır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. Güncelleme sorunu yok. Ayarı yapılırsa PC kasmaz, USB leri tarar ve...
Başka macera aramaya gerek yok.. Kullanın arkadaşlar sıkıntı yok...

antivirus incelemelerinde bir forumda görmüştüm. hem ücretsiz hem de gayet kullanışlı olduğunu dşüşnüyorum. usb bellekler için ayrıca birşey kurmanıza da gerek yok. tavsiye ederim. kullanmak size kalmış.
http://www.kingsoft.co/kav.php

kingsoft antivirus

3 Senedir Norton 360 kullanıyorum. 3 senedir ne virüs ne başka bişey. bilgisayarıda hiç kasmıyor. çok memnunum lisansım bitmek üzere fakat yenileyeceğim. şiddetle tavsiye ederim

Webroot kullanıyorum.
Denemenizi tavsiye ederim.
Pek bilindik bir yazılım değil ama
Garanti bankası internet bankacılığı kullanıyorsanız güvenlik yazılımı olarak ücretsiz lisans veriyor.
Gayet memnunum.

Eset smart security, 1 yıldır kullanıyorum kuş uçurtmuyor hem de bilgisayarı zorlamıyor.

bugun labdaki pclere panda cloud kurdum. guncelleme derdi olmadigi icin deep freeze ile mukemmel bir ikili oldular. hem de cok hafif calisiyor tavsiye ederim

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar kaspersky 2013 ün 365 günlük lisanslısını internetten bulmuştum şimdi onu kullanıyorum.
ancak hiç memnun değilim zira flaş bellekteki doayaları kısayol haline getiren virüsü bile bulamıyo
siz ne kullanıyosunuz. ne tavsiye edersiniz...gerekirse parasını verip alacam o kadar bıktım yani...

kaspersky 2014 kullanıyorum ve lisanslı hiç bir sorunda yok çok memnunum kasmıyor illegal kullanımlar gibi

lisanslı ve lisanssız antivirüslerin hepsi aynı veritabanını kullandığı için için boşuna para verilmemsi gerektiğini ben bi yerde okumuştum. Zaten ben ya avg yada avast kullanıyorum gayet iyi ikiside

AVG İnternet Security 2014 + Malwarebytes Anti-Malware kullanıyorum tavsiye ederim…

norton ile avast çok iyi.ben avast pro yu satın aldım.kısayol virüsünü de buluyorlar...fakat usb taktıgınızda illaki tarama yapmalısınız...

Hocam kaspersky pure yi kullanıyorum ücretli lisans kurdum kuralı flash, pc, telefon ne varsa silip geçiyor çok çok çoook memnunum..O dediğiniz virüsü ise taktığım anda yok ediyor taramama gerek bile yok o derece..Sizde nasıl oldu bilemedim

Avg Free + usb disk security kullanıyorum daha bir sorunla karşılaşmadım. 5 yıl falan oldu

yaklaşık 10 yıldır nod32 kullanıyorum. ne evde ne okulda hiç virüs problemi yaşamadım.

yıllardır avg free kullanırım bi sıkıntısını görmedim
ayarlarından usb taramasını acarak takılan belleklerin otomatik taranmasını sağlayabilirsiniz

Evde Kaspersky 2013 okulda Avira Free kullanıyorum. Her ikisinden de çok memnunum. Mobil olarak avg denemiştim ama sevmedim sildim.

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım. Buna Son zamanlarda kastırmayacak ve ücretli/ücretsiz hangi Antivirüs ü önerirsiniz.

Geri