Melih Gökçek'ten Gelen SMS'ler

Kodla Büyü

YusufULUCANLAR

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar, son günlerde arka arkaya “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek önemli açıklamalarda bulunacak. İzlemeniz dileğiyle” diye mesaj geliyor. Bu mesajı engelleme yolu var mı? Cevap yazdım evimde TV yok diye. Hala gönderiyorlar. (Not: Evimde gerçekten TV yok) Hiç almadım.

Asıl sorulması gereken bu adamlar numaramızı nasıl bu kadar kolay alabiliyor ve 1 mayısta sözde bu sms ler engellenecekti.

hocam sms atan kişinin kurumunu ya da bağlı olduğu organı arayacaksınız.. sizden bazı bilgiler isteniyor.. sonrasında sistemden çıkarıyorlar seni.. bana bir milletvekili adayından gelen otomatik sms leri bu şekilde kendimi sistemlerinden çıkartarak engelledim..

yoksa adam "tuvalete gidiyorum az sonra sakın kaçırmayın" diye bile sms atacaktı..

numaralarımız da mebbisden alınıyor sanırım.. öğretmen camiası olarak genel bir sıkıntı..

normali bu şekilde oluyor.. ama iş melih gökçek olunca bilemem :)

seçim öncesi Ahmet davutoğlu yerine bir cengaver gerekiyodu;muhalefetin hakkından gelce;aranan kan bulunmuşa benziyor;ANkara Belediye başkanı tüm muhalefete yetiyor yürü be kim tutar seni...ankara seninle gurur duyuyor..

YusufULUCANLAR' Alıntı:
İyi günler arkadaşlar, son günlerde arka arkaya “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek önemli açıklamalarda bulunacak. İzlemeniz dileğiyle” diye mesaj geliyor. Bu mesajı engelleme yolu var mı? Cevap yazdım evimde TV yok diye. Hala gönderiyorlar. (Not: Evimde gerçekten TV yok) Hiç almadım.

Bununla birlikte Antalya büyükşehir'den gelen mesajlarda var. Antalya ile alakamız olmasa da geliyor.

en kolayı BİMERE şikayet
http://www.bimer.gov.tr/forms/pgapplication.aspx bu adrese girin başvuru yapın..
size gelen mailde linke tıklayıp kişisel bilgilerinizi doldurun..
şikayet bölümüne..
"24 mayıs 2015 tarihinde saat 15:30'da ankara büyükşehir belediye başkanı melih gökçek tarafından, +908503042426 numaradan tarafıma siyasi propaganda amaçlı bir reklam sms'i gönderilmiştir. 1 mayıs 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe giren 6563 sayılı kanunun 14. maddesinin 5. fıkrasına göre bu bir suç niteliğindedir.
tarzında mesajınızı yazın..
biltek görmeden işinizi halledin zira buna da kılıf bulabilir ..
şaka şaka ne zamandır görmüyordum takılayım dedim :mrgreen:

Bu kadar izinsiz gelen sms ler varken bu foruma bu yazılmış "Birileri Melih beyden rahatsız olmuş" galiba.
Bu arada izinsiz tüm smslere karşıyım TÜM

İzinsiz sms atanları hangi kuruma şikayet ediyoruz arkadaşlar?

Re: Ynt: Melih Gökçek'ten Gelen SMS'ler

Ankaraya en son 4 yıl önce 3 günlüğüne bir düğüne gittim.Sadece bu kadar.
Adana nere Ankara nere
Bana da aynı mesajlar geliyor.Sabır 2 hafta daha.
NOT;Hani mahkemeye versen spam mesajların epey yüksek tazminat. cezası vardı.Bu mesajlar izinsiz spam değilmi?

bana niye sms attılar onu anlamadım.Ankarayı sadece aktarmalı ucagım vardı o zaman gördüm.o da hava alanını gördüm.ankaralı degilim ankarayı daha gezmedim bile. :mrgreen: .bana ne ki melih gökcekten...bu nasıl lahana turşusu...üstüne gs maçı var ben seni niye izleyeyim ki :D

Mebbis'te tüm personelin kişisel iletişim bilgilerini niye zorla güncel tutmaya çalışıyorlar sizce :x

melih gökçek ile cumhurbaşkanımız tayyip erdoğanı anlamak zor biz millet vekili mi seçiyoruz cumhurbaşkanı mı belediye başkanı mı
meydanlarda bunlar tv kanallarında bunlar

Angarada 6 ay askerlik yaptım ama bana gelmiyo.. Ben de istiyorum ya o mesajlardan..Ayıp vallahi. Angarayı korudum la ben 6 ay :p :p

Geri