Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

Kodla Büyü
Allah Rahmet eylesin.

bu arada internet habercilerine yuh olsun. sabahtan beri öldüğünü duyurup durdular.

Allah Rahmet Eylesin......

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 868
Ruhu şad olsun :) nerdeyse herkesin söylediklerine kızdığı biryer vardır muhtemelen ama gülüşü ııılaması yeterdi...

mekanı cennet olsun..gözlerimden yaş geldi haberi duyduğumda..her gün ekranlarda görmeye alışmıştık..hakkında söylenen şeyler ne derece doğru bilemiyorum ama sıcak samimi esprili bir insandı..rengarenk saatleri çok hoşuma gidiyodu..25dk sürecek stent takma işlemi için hastaneye gidiyor ama bir daha ordan çıkamıyor..hayat böyle bişey işte..Allah ailesine sevenlerine sabır versin..

Biraz ani oldu. 10 gün önce bir şeyi yoktu. Kimse daha ne kadar nefes alabileceğini tahmin edemiyor işte. Allah rahmet eylesin.

Evet ne zaman öleceğimizi ne kadar yaşayacağımızı sadece Allah bilir onun için ölüme hazırlıklı olmalıyız. Hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalışmalıyız.

bir gün biz de sessiz sedasız göçeriz bu diyardan....
bir gün okurlar bizim de salamızı...

akşam yemeği yiyorduk eşimle ve çocuğumla, haberi duyunca ellerimi birbirine kaç kere vurdum bilmiyorum...

Allah mekanını cennet etsin, gülen adamın....

çok alıştığımız bir insandı, sanki aileden biriydi. ölümüyle bize ölümü bir kez daha hatırlattı yani yine bir ders ve mesaj verdi Mehmet Ali BİRAND. Kabrin Cennet Bahçelerinden Bir Bahçe Olsun...

Büyük bir boşluk oluştu içimde.. Barış Manço ve Kemal Sunal'in ölümünde de hissetmiştim benzer duyguları.. Allah rahmet eylesin..

Geri