Megane II Hb 1.4 Authentique Kaç beygir??

Kodla Büyü

bilisimci09

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2006 Model Megane II Hb 1.4 Authentique almayı düşünüyorum bu arabalarda beygir farkı oluyormu yoksa hepsi 98 hp mi??? 75 hp olanları varmı???
Bilen arkadaşlarımız aydınlatırsa sevinirim

hocam farkı olsada sen alırken 98 liğini al, ve kaça alacaksın hangi aracı alacaksın paylaşırsan yardımcı olmak isterim zira, kasım ayında 2006 megane2 hb aut. sattım..

EynelMefer' Alıntı:
hocam farkı olsada sen alırken 98 liğini al, ve kaça alacaksın hangi aracı alacaksın paylaşırsan yardımcı olmak isterim zira, kasım ayında 2006 megane2 hb aut. sattım..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8338/detay
Hocam araç bu fiyatı uygun geldi bana eğer adamın söyledikleri doğru ise aracı serviise gösterdikden sonra almayı düşünüyorum siz kullandığınıza göre bilirsiniz nasıl araç bu tavsiye edermisiniz?

araç buydu hocam otomobil-klubu-f177/megane-2-hb-authentique-1-4-t99018.html
19250 ye sattık (boş depo ile, kaskodan da ödememi geri alacağım için(500lira), acil olduğu için ve sattığım kişi iyi pazarlık yaptığı için..için için bu kadar düştü fiyat...
sizde sağlam pazarlık yapın, sanırım aynı ildesin full depo (benzin, lpg) isteyin, derim...

hocam son 19000 TL ye indi bende artık tamam dedim ama işte sadece şu beygir meselesi 75 mi 98 mi kafam karıştı adama sordum o da tam bilmiyor

bilisimci_009' Alıntı:
hocam son 19000 TL ye indi bende artık tamam dedim ama işte sadece şu beygir meselesi 75 mi 98 mi kafam karıştı adama sordum o da tam bilmiyor

ruhsatta yazar hocam kaç olduğu, bi de bu araç hb ama sedandan daha ağır, bagajda da simit tüp olsa daha iyi olurdu, 19 a indi dememek lazım zaten 19dan fazlasına büyük ihtimal satamaz, siz yinede dediğim gibi depoyu doldurtun :) en azından satış matış sigorta falan bedava gelmiş olur, araç hakkında genel düşüncem ise çok olumlu, almakla pişman olmazsınız...

ruhsatta beygiri kw olarak yazıyor, o değeri 1,36 ile çarparsan hp olarak değerini bulabilirsin, 2004-2005 lerde az da olsa 85 hp likler var

EynelMefer' Alıntı:
bilisimci_009' Alıntı:

ruhsatta yazar hocam kaç olduğu, bi de bu araç hb ama sedandan daha ağır, bagajda da simit tüp olsa daha iyi olurdu, 19 a indi dememek lazım zaten 19dan fazlasına büyük ihtimal satamaz, siz yinede dediğim gibi depoyu doldurtun :) en azından satış matış sigorta falan bedava gelmiş olur, araç hakkında genel düşüncem ise çok olumlu, almakla pişman olmazsınız...
artık dediğiniz gibi ruhsatta yazan kw a göre hp ye çevireceğiz Bilgilendirdiğiniz için teşkkürler hocam

uguer' Alıntı:
ruhsatta beygiri kw olarak yazıyor, o değeri 1,36 ile çarparsan hp olarak değerini bulabilirsin, 2004-2005 lerde az da olsa 85 hp likler var
hocam benim baktım 2006 model ama makyajsız kasa inşallah 98 hp çıkar

Geri