Medya Okur Yazarlığı Tanıtımı Kursu

Kodla Büyü
fbby' Alıntı:
Arkadaşlar bu eğitim hizmetiçi eğitim olarak açıldı geçen hafta başvurusu ve onayı mebbisten yapıldı size açılmamasının sebebi başvuru yapmamanız olabilir. Medya okur yazarlığı dersine bu kursu almadan da böte mezunu arkadaşlar zaten girebiliyor. İlla bu kursu almaya gerek yok.

Bunu herkes biliyor zaten :wink:

eğitim serverına ulaşılamıyor hatası verip duruyor ya..dün girmiştim bugün girmiyor..

eğitim serverına ulaşılamıyor diyip duruyor..ilçedeki arkadaşı aradım o çok rahat giriyorum diyor :)))

Sistem şu an sorunsuz çalışıyor, final sınavına kadar geldim, final sınavına 1 kez girme hakkımız varmış. :-1:

2. bölümü geçemedik daha biz :mrgreen: Bu kadar laf kalabalığı olan, anlatılanla sorulanın alakasız olduğu acaip bir eğitim :p

ünite sonlarındaki sınavları geçemezseniz tekrar baştan izlemenize gerek yok.. ileri diyip geçebiliyorsunuz.. ben dün bitirdim sınavı da oldum sadece sertifika numarası verdiler birkaç güne de mebbise işleyeceklermiş..

Sınav bitip başarı yüzdeniz ekranında birşeye tıklamadan alttan ileri ileri denilerek tekrar izlemeden sorulara gelinebiliyormuş, yeni öğrendik iyi oldu :)

Soruları cevapladıktan sonra başarı yüzdeniz % diye bir ekran geliyor, o ekrandayken aşağıdaki ileri tuşuna basıp sonuna kadar tekrar izlemeden gelinebiliyor hocam.

Bugün eğitim sistemine girebilen var mı sabahtan bu yana denememe rağmen "eğitim servisine ulaşılamadı" hatası veriyor.

sunny' Alıntı:
cagdasca' Alıntı:
Kısa testleri geçemezseniz, tekrar izlemeden ileri ileri tuşu ile tekrar sınava girebiliyorsunuz. :++:

Nasıl ileri ileri? mecbur izlenmiyor mu?

1 kez izleyip testte başarısız olursanız, tekrar izlememek için sürekli "ileri" düğmesine basıp, teste kadar gelebiliyorsunuz.

Bu eğitim ilk uzaktan eğitim faaliyetlerinden, basılı sertifika verilmedi. E-sertifika olarak da indiremiyoruz. Nasıl ulaşırız acaba sertifikasına ?

Geri