mebwebe ziyaretçiler dosya ve email gönderebilir mi?

Kodla Büyü

halilpdr

Üye
Merhaba Arkadaşlar Bir Kurumun Web Sitesini yönetiyorum ve sitede dökümanlar paylaşıyorum. fakat kuruma bağlı öğretmenler de bu siteye döküman eklemek istiyorlar bunu nasıl sağlayabilirim.

Bir de tek tıkla mail gönderebisiner, yani bir buton eklemek istiyorum o butona tıkladıklarında bir sayfa açılsın ve kendi mail adreslerini girerek benim belirlediğim bir maile email gönderebilsinler.
mebwebde böyle birşey mümkün müdür?

Sayın Hocam,

Panelde dosya paylaşımı ve e-posta gönderme imkanı yok. Ancak dışarından Google drive gibi sistemleri kullanarak dosya paylaşımı yapabilirsiniz. E-Posta içinde yine dışarıdan bir sistem kullanabilirsiniz.

Bu sistemleri panel içine ekleyip işlem okulun sitesinden yapılmış gibi yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Hocam şimdi dışarıdan bir mail adresi kullansam ve gmail uzantılı kuruma ait bir mail adresi alsam. bize sorun gibi bir butonla outlok gibi programları kullandırmadan mail göndertebilir miyim? ve bunu nasıl yaparım?

Sayın Hocam,

Dışarıdan mail sistemi yaparsınız panele eklersiniz. Gmail veya hotmail gibi sistemleri direk kullanamazsınız.

İyi çalışmalar.

Peki Hocam İletişim bilgilerinde kullanacağımız mail mebweb tabanlı olmak zorunda mıdır?

ve orda mail göndere tıkladığımda açılan popupu soldaki linklere koymanın yolu var mıdır?

Sayın Hocam,

İletişim bilgilerindeki e-posta adresini kullanmak zorunda değilsiniz ama resmi olduğu için kullanmak mantıklı.

İletişimdeki E-posta linkini kopyalayıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Geri