mebweb yönetim paneline giremiyorum

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni IP adresinden mebweb yönetim paneline girmek istiyorum bunun için yeni kullanıcı ekledim yönetici olarak şifreyi yeniledim ama yinede giremiyorum

Hocam kullanıcı adına tanımladığınız mailinize yeni IP değiştirme maili gelecek onu aktif ettikten sonra giriş yapabilirsiniz. Fakat bazen mebweb yönetim paneline ulaşılamıyor o yüzden farklı zamanlarda farklı tarayıcılar deneyin

işte gelmedi IP değiştirme maili yeni şifre belirleme maili geldi bitek

Hocam ben kendim için 4 tane kullanıcı tanımladım. Okul müdürü içinde bir kullanıcı tanımladım. Eğer okuldaysanız okuldan giriş yapıp yeni kullanıcı tanımlamanızı öneririm. Şu anda mebweb paneline erişimde bir problem yok girebiliyoruz hocam. Bence yeni bir kullanıcı adı tanımlayın

ridade' Alıntı:
Hocam ben kendim için 4 tane kullanıcı tanımladım. Okul müdürü içinde bir kullanıcı tanımladım. Eğer okuldaysanız okuldan giriş yapıp yeni kullanıcı tanımlamanızı öneririm. Şu anda mebweb paneline erişimde bir problem yok girebiliyoruz hocam. Bence yeni bir kullanıcı adı tanımlayın
farklı ıp adresinde açabiliyormusunuz peki mebweb panelini hocam

evet hocam sizin bu mesajınızdan sonra denedim bir problemi var acaba diye ama bir sıkıntı yoktu. Ip değişikliği maili hemen mail adresime geldi. Ardından paneli açtım hocam

tamam tekrar kullanıcı adı alım bakalım nasıl olacak

Geri