mebin yasaklamadığı video paylaşım sitesi..?

Kodla Büyü

kulbey

Site Gezgini
arkadaşlar okulda yaptığımız faliyeteri videoya çekiyorum ve okul sitesinde yayınlıyorum. yeterli alan olmadığı için videoları video paylaşım sitelerine yüklüyor ordan link alıyordum ama şimdiye kadar kullandığım video paylaşım sitelerini meb yasakladığı için (akilli.tv, myspace.com, pikniktube, vb.) meb tarafından yasaklanmayan yeni video paylaşım sitesi arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

ayrıca eba bana mantıklı gelmiyor..eğitim videolarının yanında benim okulumun yaptığı bayram seyran ne işi var yaa?? meb hepsini yasaklayacağına açsın bi video alt yapısı server ı kursun kullanalım..bu ne yaaa.er yerden elimiz kolumuz bağlı..saçmalığın daniskası
son olarak cloud.mail.ru da gitti..okul için dosya indireceğimiz bi ora vardı onuda yediler.bela okumak istemiyorum! :verymad: acaaaip sinir oldum

bahhele' Alıntı:
ayrıca eba bana mantıklı gelmiyor..eğitim videolarının yanında benim okulumun yaptığı bayram seyran ne işi var yaa?? meb hepsini yasaklayacağına açsın bi video alt yapısı server ı kursun kullanalım..bu ne yaaa.er yerden elimiz kolumuz bağlı..saçmalığın daniskası
son olarak cloud.mail.ru da gitti..okul için dosya indireceğimiz bi ora vardı onuda yediler.bela okumak istemiyorum! :verymad: acaaaip sinir oldum

:+1:

Arkadaşlar meb interneti üzerinden açılabilen video siteleri hala mevcut ama şimdi bu konuyu açan arkadaşın bakanlık personeli olmadığını nereden bileceğiz de bu siteleri burada ifşa edelim. Haksız mıyım?

dijireis79' Alıntı:
Arkadaşlar meb interneti üzerinden açılabilen video siteleri hala mevcut ama şimdi bu konuyu açan arkadaşın bakanlık personeli olmadığını nereden bileceğiz de bu siteleri burada ifşa edelim. Haksız mıyım?
:++:

meb engelini aşmak aslında zor değil, her şeyin bir çözümü var. Özellikle hergün yüzlerce belki binlerce uygulama yükleniyor, internete sadece biraz araştırın. Buradan bir şey paylaşmıyorum. Ama çözümü var. Sadece araştırın

Geri