Meb hattı npm paketleri sorunu?

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar node paketlerinin kurulumunda hata alıyorum.Sertifika kaynaklı diye düşünüyorum ama özellikle npm ile kurmaya çalıştığım paketlerde hata alıyorum.Çözen yapan var mı acaba?

Arkadaşlar node paketlerinin kurulumunda hata alıyorum.Sertifika kaynaklı diye düşünüyorum ama özellikle npm ile kurmaya çalıştığım paketlerde hata alıyorum.Çözen yapan var mı acaba?

Evet sertifika hatası. Şöyle çözümler var. Üst linkteki sorunu çözüyordu galiba ama ileride başka sorunlar çıkacak.
Ufak tefek işler için https://codesandbox.io/

'npm config set strict-ssl false'

Hocam çözüm önerileriniz için teşekkür ederim denedim fakat olmadı bunlar son çare erişim sorunu için milli eğitime sorunu bildirdim yaparlar mı bakalım göreceğiz.

Hocam çözüm önerileriniz için teşekkür ederim denedim fakat olmadı bunlar son çare erişim sorunu için milli eğitime sorunu bildirdim yaparlar mı bakalım göreceğiz.

Malesef çözülmeyecek gibi çünkü sertifika konusunda anlamsız bir inat var.
.net nuget paketlerinde de sorun olabiliyor.
sertifika yüzünden akıllı televizyonlardan da internete giremiyoruz.

Modemin önüne server kurulursa sertifika da buraya yüklenirse diğer bilgisayarlar bu server üzerinden sertifika kurmadan internete çıkabilir mi ?

Malesef çözülmeyecek gibi çünkü sertifika konusunda anlamsız bir inat var.
.net nuget paketlerinde de sorun olabiliyor.
sertifika yüzünden akıllı televizyonlardan da internete giremiyoruz.
Yukarıda attığım configle çözülüyor aslında hocam ben sorunsuz kullanıyorum. Ama sertifikayı kaldırmazlar. Çünkü kaldırırlarsa ssl trafiğini okuyamazlar.

Yarın mutlaka denerim hocam burdan sonucu yazarım teşekkürler

Hocam teşekkür ederim dediğinizde denemiştim fakat olmamıştı bugün yine bir deneyeyim dedim çalıştı burdaki çözüm..
Burda da çözümü dursun vscode yada komut satırında aşağıdaki iki komut satırını yazıp ayrı ayrı çalıştırın.

npm config set cafile /path/to/cert.pem npm config set ca "cert string"
Sonra istediğiniz gibi node paketlerinin yüklendiğini göreceksiniz en azından ben gördüm :)

Geri