MEBBİS Sınav İşlemleri Modülü

Kodla Büyü
Bende bir anormallik var. İki sınav görevi gözüküyor ama Teog sınavı ama sınavın açıklamalarında motorlu taşıtlar sınavı diyor :puhaha:

ben anlayamadım durumu :!:

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    66.7 KB · Görüntüleme: 1,136
teknogenclik' Alıntı:
Bende bir anormallik var. İki sınav görevi gözüküyor ama Teog sınavı ama sınavın açıklamalarında motorlu taşıtlar sınavı diyor :puhaha:

Bu Teog Sınavı Hocam. Açıklamalar genel yapılmış.

xodeda' Alıntı:
Simdi bana 2 sinavda gorev cikmis. Basvurular alinirken il disi tayin istemistim cikacagindan cok umitli degildim ama cikti. Ben onumuzdeki hafta okulumdan ilisigimi kesecegim. Bu sinavlara gitmesem ne olur. Birvyere bildirmelimiyim.

İl/İlçe MEM Bilgi İşlem Şubesine bildirin. Bu arada 2 tane çıkan sınavlar hangileri.

habibocak' Alıntı:
teknogenclik' Alıntı:

Bu Teog Sınavı Hocam.

Sınav görevi yoktur demesi gerekmiyor mu hocam. Ama açıklamalarda MTSK sınavının açıklaması var :?

İzmir'de (ya da Bucada) anlamadığım birşey var. Geçen hafta mebbis üzerinden başvurumuzu yaptık hatta çok şükür Ankara'dan yapıalcak herhalde (ya da İzmir merkezden) sınav görevlendirmeleri biraz daha adil olur diye. Daha sonra ise bu başvuruyu yaptıktan sonra buca meb sayfası üzerindeki sınav modülünden aynı sınava tekrar başvuru yaptık nedir necidir bilemedim. Bu şekilde olan yerler var mı acaba?

Re: Ynt: MEBBİS Sınav İşlemleri Modülü

Mebbis sınav modülünden sadece mtsk ya başvurdum.
Açıklandımı acaba?
Not;
Şu anda mobil dırumdayım.

ferdison' Alıntı:
İzmir'de (ya da Bucada) anlamadığım birşey var. Geçen hafta mebbis üzerinden başvurumuzu yaptık hatta çok şükür Ankara'dan yapıalcak herhalde (ya da İzmir merkezden) sınav görevlendirmeleri biraz daha adil olur diye. Daha sonra ise bu başvuruyu yaptıktan sonra buca meb sayfası üzerindeki sınav modülünden aynı sınava tekrar başvuru yaptık nedir necidir bilemedim. Bu şekilde olan yerler var mı acaba?
Sayın Hocam,

Sınav İşlemleri Modülü yeni yazıldığı için bulunduğunuz ilçe Bakanlığın yetiştiremeyeceğini düşünüp tedbir amaçlı istemiş olabilir. MTSAS ve Açık ortaokul başvuruları 19 Haziranda bitti. Pazartesi veya salı günü Sınav işlemleri modülünden görevlendirmeler yapılacak. Ona göre bakın.

İyi çalışmalar.

COBOL' Alıntı:
Mebbis sınav modülünden sadece mtsk ya başvurdum.
Açıklandımı acaba?
Not;
Şu anda mobil dırumdayım.
Sayın Hocam,

MTSAS ve Açık ortaokul başvuruları 19 Haziranda bitti. Pazartesi veya salı günü Sınav işlemleri modülünden görevlendirmeler yapılacak. Ona göre bakın.

İyi çalışmalar.

Sağol hocam
Bence çok geç bile kaldılar.
Yeni Sistemde İlçe ve okul tercihi zaten yoktu.Sınav görevlendirmelerini istedikleri okula resen yaparsalar çok sıkıntı olur gibime geliyor.
Arkadaşlar ve sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

habibocak' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
Simdi bana 2 sinavda gorev cikmis. Basvurular alinirken il disi tayin istemistim cikacagindan cok umitli degildim ama cikti. Ben onumuzdeki hafta okulumdan ilisigimi kesecegim. Bu sinavlara gitmesem ne olur. Birvyere bildirmelimiyim.

İl/İlçe MEM Bilgi İşlem Şubesine bildirin. Bu arada 2 tane çıkan sınavlar hangileri.

2014-2015 Öğretim Yılı 2. Dönem Ortak Sınavları 1. gün oturumları
2014-2015 Öğretim Yılı 2. Dönem Ortak Sınavları 2. gün oturumları

diye geçiyor

xodeda' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

2014-2015 Öğretim Yılı 2. Dönem Ortak Sınavları 1. gün oturumları
2014-2015 Öğretim Yılı 2. Dönem Ortak Sınavları 2. gün oturumları

diye geçiyor
enteresan. İlçe veya il mebbis yöneticinizle görüşün bence.

Arkadaşlar teog sınavlarını göre göre ısrarla bana görev çıkmış diyorlar, habib hocamın da dediği gibi henüz belli olan bir görevlendirme yok, nisan ayında olan teog herkeste görünüyor, biraz sabırlı olabilsek...

sınav görevleri açıklanmış herhalde, arkadaşıma çıkmış görev. bende hala bir şey yok.. tc numara sırasına göre mi oluyor görevlendirmeler onunki 1le başlıyormuş..

ozlem22' Alıntı:
sınav görevleri açıklanmış herhalde, arkadaşıma çıkmış görev. bende hala bir şey yok.. tc numara sırasına göre mi oluyor görevlendirmeler onunki 1le başlıyormuş..
sınav puan (ı düşük olan ) öncelik sırasına göre oluyor diye biliyorum...
mesaj gitmiş mi arkadaşa ? bize çıkmadı o zaman... tatil planı yapamadık sınav yüzünden :p

Sınav görevi çıkmış ama onay kapalı gözüküyor. Mesajda gelmedi cuma kontrol etmiştim yoktu. Sağlık bakanlığı görevde yükselme sınavı

Sayın Hocalarım,

Açık Öğretim Ortaokul Sınavı öğretmen görevlendirmeleri ile ilgili illere yetki verildi. Buna göre iller görevlendirmeleri kendileri yapmaya başladı.

1. Görevlendirmeler yapılınca sınav görevi olan öğretmenlerin cep telefonlarına görevlendirildiklerine dair mesaj gelecek.

2. Mesaj gelmese bile MEBBİS'ten kontrolünüzü yapınız. MEBBİS'te göreviniz gözükmüyorsa sınav görevi çıkmamıştır.

3. Sınav göreviniz çıktıysa MEBBİS'ten onaylayınız. Zamanında onaylamazsanız sınav görevini istemiyorsunuz demektir.

4. Açık Öğretim Ortaokulu Sınavı Görevlendirmeleri çift oturum yapılmaktadır.

İyi çalışmalar.

mebbis, sınav işlemleri modülü - sınav görevlerim 'e girince birşey çıkmıyor :S o kadar sınav vardı, eşimde de görev gözükmüyor. ilginç...

bugün tcsi 2 ile başlayanlara görev çıktı bizim okulda.. 3e ne zaman sıra gelicek yoksa bana görev yok mu anlamadım :D

ozlem22' Alıntı:
bugün tcsi 2 ile başlayanlara görev çıktı bizim okulda.. 3e ne zaman sıra gelicek yoksa bana görev yok mu anlamadım :D
Sayın Hocam,

- 1. Yerleştirme son onay tarihi 23.06.2015 23:59 olarak belirlenmiştir.

- 2. Yerleştirme son onay tarihi 24.06.2015 23:59 olarak belirlenmiştir.

- 1. ve 2. Yerleştirmelerde sınav görevini onaylamayan öğretmenlerin yerine re´sen görevlendirme yapılacaktır.

Buna göre çıkabilir.

İyi çalışmalar.

Habib hocam bu hafta direksiyon sınavı da var. Açıkortaokul sınavını onayladım.(mtsk direksiyon çıkmama ihtimali var) Eğer mtsk direksiyon sınavı çıkarsa, bunu gerekçe gösterip açık ortaokul sınavlarını iptal edebilir miyim? veya açıkortaokul sınavına gitmeyip direksiyon sınavına gidersem nasıl bir sorun çıkabilir. Açık ortaokul sınavında bir daha görev almama gibi bir ceza dışında sıkıntı çıkar mı sizce. Açıkortaokul görev ücreti düşük olduğu için bir daha görev almamayı göze alabilirim.

hugo4545' Alıntı:
Habib hocam bu hafta direksiyon sınavı da var. Açıkortaokul sınavını onayladım.(mtsk direksiyon çıkmama ihtimali var) Eğer mtsk direksiyon sınavı çıkarsa, bunu gerekçe gösterip açık ortaokul sınavlarını iptal edebilir miyim? veya açıkortaokul sınavına gitmeyip direksiyon sınavına gidersem nasıl bir sorun çıkabilir. Açık ortaokul sınavında bir daha görev almama gibi bir ceza dışında sıkıntı çıkar mı sizce. Açıkortaokul görev ücreti düşük olduğu için bir daha görev almamayı göze alabilirim.
Sayın Hocam,

Onayladıktan sonra iptal etme çok zor. AÖO sınavına gitmezsen 1 yıl sınav görevi verilmez. Ayrıca müfettişlere verilmesi lazım ama her ilde farklılık oluyor. Biz 1 yıl sınav cezası veriyoruz. Müfettişlere vermiyoruz.

Bekleyin ona göre işlem yaparsınız. Belki aynı saatlerde çıkmayabilir.

İyi çalışmalar.

Direksiyon sınavları tüm gün sürüyor 8-17 arası
Çok teşekkür ederim hocam bekleyelim bakalım.

Geri