MEBBIS Şifre ve Tutanak Takip programı-Ücretsiz

Kodla Büyü

SoftGe

Süper Üye
Süper Üye
Merhabalar arkadaşlar,
il ve ilçelerde görevli ilsis görevlisi arkadaşların kullanabileceği bir program hazırladım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Programın Özellikleri:

Okullar ve kurum içi personel için verilen şifreleri takip eder ve şifre tutanaklarını hazırlar.
Rastgele şifre kuralı tanımlama ve şifre üretme modülü;
Ayrıca şifre formlarında rastgele şifre verme modülü ile her formda ayrı arı sizin belirlediğiniz kriterlere göre rastgele şifre verme işlemi tanımlamanıza olanak sağlayarak rastgele şifre üreterek sizi rastgele şifre üretme sıkıntısından da kurtarır.

Özelleştrilebilir dinamik rapor;
Ayrıca her formun özelleştirilebilir raporu sayesinde dinamik rapor metinleri hazırlamanızı sağlar. Yani rapor metnini hazırlarken formda doldurduğunuz herhangi bir alanı(örn. kurum kodu) raporun istediğiniz yerinde yazdırabilmenizi sağlar böylece her defasında ayar yapmanıza gerek kalmaz..

Kullanıcı Dostu tasarım:
programı hiç fare kullanmadan tamamen klavyeden kısayol tuşlarını kullanarak rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
Şifre Modülleri
Mebbis Şifre Formu
E-Okul Şifre Formu
E-posta Şifre Formu
TMY(Taşınır Mal Yönetmeliği) Şifre Formu
Orta Öğretim Şifre Formu
Tefbis Şifre Formu
DYNED Şifre Formu
Kurum ADSL Bilgileri( ADSL istatistikleri)
Bakım onarım;
Bakım ve onarımından sorunlu oldukları cihazların bakım onarım geçmişi ve tutanağının hazırlanması.
Personel E-okul şifre formu
Personel Mebbis şifre formu
Personel TMY şifre formu
(Bu Şifre Formları aynı form tasarımlarını kullandıkları için tek bir ekran görüntüsü verilmiştir)
Kurum içindeki personele verilen şifrelerin takibi içindir.
Personel Kişisel şifre formu
Kurum içi personelin kişisel şifre tutanaklarının takip edilmesi içindir.
Ayrıntılı Kurum ADSL raporları
Dinamik Tutanak Metin Ayarları Ekranı.
Detaylar ekran görüntüleri ve indirmek için
http://www.soft-ge.com/index.php/progra ... ebbis.html

Geri