Mebbis görev kaydı hakkında...

Kodla Büyü

zulfikar1985

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Askerliğini öğretmen olarak yapan arkadaşlardan herhangi birisi mebbis görev kaydında asker öğretmenlik yaptıkları yıl için olan kısmın ekran görüntüsünü paylaşabilirler mi acaba? Benimkinde hitap geçiş esnasında her şeyi birbirine katmış karıştırmışlar. Sizinkilere göre dilekçemi hazırlayacağım...

Bende il içi tayin başvurusu yapayım derken "Askerlik kaydınızda sorun bulunmaktadır! Temel eğitimde geçen süreniz asker öğretmenlik kaydı ile birleştirilerek tek bir kayıt olarak kaydedilmiştir. Bilgilerinizi düzelttirdikten sonra başvuru yapabilirsiniz.!" şeklinde bir uyarı ile karşılaştım. görev kaydımda
31/07/2006 31/07/2007 Aylıksız İzin Askerlik(Yurtiçi) yazıyor.

Bendede benzer durum söz konusu hocam... İki sıkıntı çıkıyor karşıma...
1) Asker öğretmen kaydım gözükmüyor...
Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Askerlik kaydınızda sorun bulunmaktadır! Temel eğitimde geçen süreniz ayrı kayıt olarak işlenmiş fakat bu kayıttada asker öğretmen işareti bulunmaktadır.Bilgilerinizi düzelttirdikten sonra başvuru yapabilirsiniz.!

2) Askerden iki defa dönmüşüm nasıl oluyorsa...
Hizmet puanım = 0

bende böyle görünüyor... düzelttirmiştim bir önceki il içi tayin istemem de...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    25.9 KB · Görüntüleme: 2,712
egitimci.' Alıntı:
bende böyle görünüyor... düzelttirmiştim bir önceki il içi tayin istemem de...
Hocam, öncelikle teşekkür ediyorum... Neredeyse bendeki ile aynı...

Bir sorum daha olacak... Başka Asker öğretmen ifadesinin geçtiği bir yer varmı mebbis kişisel bilgiler modülünüzde???

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    18.2 KB · Görüntüleme: 2,689
başka herhangi bir yerde geçmiyor hocam... sizinkinde hata var ne zaman askerden geldiğiniz ve nerede göreve başladığınız belli değil :mrgreen: kocasinan da mı başladınız melikgazi de mi? 31 temmuz 2009 da mı 3 ağustos 2009 da mı?

benimkiyle kıyaslayınca ilk 2 satır doğru... sanki 4.satır silinmesi gerekiyor...

sayın hocam askerlğinizi uzun dönem olarak yaptığınızda ya da kısa dönem iken acemi/usta birliği şeklinde askerlğinizi yaptığınızda bu durum ortaya çıkıyor. Mebbiste acemilliği ve usta briliğinizi nerde ve ne zamanlar arasında yaptığınızı gidip düzeltirmeniz gerekir. her döneme ait farklı puan alınabilsin diye bu şekilde yapılmış.

İlçe Mem den düzelttiler. 1 ay 4 gün acemi birliğine sayılınca hizmet puanı bir anda 2 puan düştü :(

aliselma' Alıntı:
İlçe Mem den düzelttiler. 1 ay 4 gün acemi birliğine sayılınca hizmet puanı bir anda 2 puan düştü :(
Hocam, dilekçe ile mi? Şahsen mi başvurunuz?ilçeye gitmeniz gerektimi? Cevaplandirabilirseniz sevinirim.

Geri