Mebbis-e-Personel Modülü(özlük) sorun?

Kodla Büyü

ahmetyuksel

Site Gezgini
mebbis-e-personel modülü(özlük) sayfasına kullanıcı adımı şifremi yazıyorum sorunsuz bi şekilde giriş yapıyor. daha sonra e-personel modülüne girip ordan istihdap tipini seçip araya tıkladıgımda sayfanın yüklendiğini gösteriyor. bir türlü sayfayı açmıyor.Not(kurum kullanıcı adı şifresiyle giriş yapıyorum).tuhaf olan başka bilgisayarlarda giriş yapıyor sayfayı rahatlıkla açıyor. bilgisayar işletim sistemi win7 yeni kurdum. yardımcı olursanız sevinirim....

mozilla da sorun olur ancak internet explorerda acması lazım hocam. Son sürümünü kurup deneyin isterseniz

hocam ie ile dene cogu sayfa ikinci ekrandan sonra sadece ie de calısıyor

hocam ie8 giriş yapıyorum. 3 tane bilgisayara win 7 kurdum ie8 giriş yaptım ikştanede sorn vermedi bir bilgisayarda bu sorunlar karşılaştım

mebbis-e-personel modülü(özlük) sayfasına kullanıcı adımı şifremi yazıyorum sorunsuz bi şekilde giriş yapıyor. daha sonra e-personel modülüne girip ordan istihdap tipini seçip araya tıkladıgımda sayfanın yüklendiğini gösteriyor. uzun bi süre bekledikten sonra açıyor şimdide... diğer pclerde boylebiproblem yok

hocam aynı sorun ile bugün bende karşılaştım, e-personel modülüne girince hata veriyordu, özlük modülünde ise bi sorun yoktu.
müdürün şifresi ile kendi şifremi değiştirdim. çıkış yaptım.
kendi yeni şifrem ile giriş yaptım. tekrar eski şifreyle değiştiridim
şuan bi sorun yok gibi

Hocam uyumluluk görünümünü bi deneyin.

Ekli dosyalar

• uyumluluk.JPG
    uyumluluk.JPG
    36.7 KB · Görüntüleme: 3,260
Denedim hocam daha önce olmadı. Sayfa yükleniyor gösteriyor ama bekle bekle yok. Gariptir sadece o bölümde yapıyor.
( Sorunum baştaki sorunun aynısı.)

Geri