MEBBİS Bina bilgileri modülü harita hatası

Kodla Büyü

BTRKURTULUŞ

Site Gezgini
arkadaşlar MEBBİS de bina bilgileri modülünün girilmesi istendi fakat haritada konum belirtemiyoruz hata veriyor java güncellemesi de yaptık var mı bu sorunu çözen?

Sorun Java ile ilgili değildi hocam. Şu an düzelmiş deneyebilirsiniz. Firefox ve Chrome ile denedim sorun yok.

su an itibariyle hata devam ediyor... farklı tarayıcılardada aynı sorun var sanırım sistemsel.. bekleyelim bi

Aynı sorun devam ediyor.
Hata! Bir sorun oluştu.
Bu sayfa Google Haritalar'ı düzgün şekilde yükleyemedi. Teknik ayrıntılar için JavaScript konsoluna bakın.

Sorun bizde de vardı dün. Bugün djüzeldi şimdide ilçe merkezindeki okul il merkezinde görülüyor. :puhaha:

sorunun düzeldiği felan yok ben halen haritadan yer seçemiyorum bina adı yazamıyorum kat giriyorum düzeltmiyor

Arkadaşlar binayı eklerken sadece adres girin ve kaydedin.Sonra kurum binalarına gelin binayı seçip,işaretçiyi biraz ilerletin ve kaydedin.Bir kaç tekrarlamadan sonra istediğiniz noktaya geliyorsunuz.

Google Mapapi den günlük 25000 adet ücretsiz giriş alınmış bu bittikten sonra hata veriyor. Sabah girdiniz girdiniz yoksa ertesi gün tekrar deneyin:)

Merhaba arkadaşlar okulumuz binası sınavlarda kullanılacağı için MEBBİS ten kurum binaları bölümünde okulun konumu tanımlanması gerekiyor . Hangi tarayıcıdan yaparsam yapayım "Bu sayfa Google Haritalar'i doğru şekilde yukleyemedi " diye açılıyor . isaretciyi ayarlıyorum kaydediyorum ama konum bilgileri değişmiyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

Geri