Meb Web Öğretmen Paylaşımlar

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar. meb web kullanıyorum. öğretmenler için paylaşım kısmı var. ben panel şifresiyle giriş yapıp kendi branşımla ilgili paylaşım yapabiliyorum. diğer öğretmn arkadaşlar da bunu yapmak istiyor. onlara da şifreyi mi verecem o zaman siteyi alt üst ederler. yoksa bunun başka bir yolu var mı?
www.hekimoglual.meb.k12.tr
adres bu kadro kısmında öğretmen üzerine tıklayınca paylaştıklarım diye bir yer açılıyo. orayı öğretmen arkadaşlar nasıl dolduracak

yürümez hocam o iş bence
google dökümanlar ile yapabilirsiniz ama isteyen öğretmenlere dosya değiştirme hakkı verirsiniz ekleme yapabilirler
bide kadronuz kısmında resimler çok kötü olmuş

eemree' Alıntı:
yürümez hocam o iş bence
google dökümanlar ile yapabilirsiniz ama isteyen öğretmenlere dosya değiştirme hakkı verirsiniz ekleme yapabilirler
bide kadronuz kısmında resimler çok kötü olmuş
hocam nasıl yapıldığını biliyormusunuz ya da yapılabiliyormu biliyormusunuz. b
bu arada resimleri değiştirecem hocam ben de beğenmiyorum

hocam sitenizi inceledim, bahsettiğiniz paylaşımlar bölümünü göremedim.
eğer sistem yeni kullanıcı oluşturmaya izin vermiyorsa yönetici şifresini öğretmenlere vermek bence hiç akıllıca değil.
ben wp ile hazırladığım okul sitesinde öğretmenlere ayrı hesap oluşturup şifre vermek istedim kimse almadı, sizde de tam tersi :)

nuribjk' Alıntı:
hocam sitenizi inceledim, bahsettiğiniz paylaşımlar bölümünü göremedim.
eğer sistem yeni kullanıcı oluşturmaya izin vermiyorsa yönetici şifresini öğretmenlere vermek bence hiç akıllıca değil.
ben wp ile hazırladığım okul sitesinde öğretmenlere ayrı hesap oluşturup şifre vermek istedim kimse almadı, sizde de tam tersi :)
kadro kısmından öğretmenlerimizi seçip açılan sayfadan öğretmen adı ve branşının yazdığı alana tıklayınca çıkıyor hocam
bu sistemi bana kuran forumdan bi arkadaş yapılabileceğini söyledi. ama suan onunda bağlantı kuramıyorum. yapılabiliyormu ben de emin değilim henüz.

yeni oluşturulacak kullanıcının yetkilerininde sizinle aynı olmaması lazım tabi :) yoksa yine bir anlamı kalmaz. kolay gelsin.

çok kullanışlı değil ama işe yarar
googleda hesabınız varsa dökümanlar linkine tıklayıp ordan
oluştura tıklayıp koleksiyonu seçeceksiniz sonra bu dosyaya paylaşım hakkı vereceksiniz
diğer öğretmenlerde dosyalarını buraya ekleyecek sizede linki yayınlamak kalacak.
her öğretmene ayrı klasör açabilirsiniz
biraz deneyin oldukça kolay.

Geri