MEB Uzman Yardımcılığı Sınavıı

Kodla Büyü
kpss puanım yoktu ve başvuru yapmadım. başvuran arkadaşlar mülakat sonuçlarını burada paylaşırlarsa sevinirim.

umarım hakkınızda hayırlısı olur.

designbote' Alıntı:
kpss puanım yoktu ve başvuru yapmadım. başvuran arkadaşlar mülakat sonuçlarını burada paylaşırlarsa sevinirim.

umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Teşekkürler hocam. Hakkımızda hayırlısı duanızı eksik etmeyin. :)

bilmem hiç bir fikrim yok ve öğretmenliği bırakmak mantıklı mı onu bile bilmiyorum çok kararsızım şu anda :eek:

gülhan35' Alıntı:
bilmem hiç bir fikrim yok ve öğretmenliği bırakmak mantıklı mı onu bile bilmiyorum çok kararsızım şu anda :eek:

aynen ben de mülakat gidip gitmemek konusunda kararsız kaldım ama biletimi aldım bikere:// şartlar çok ağırmıs yaa yeterlılık sınavını da gecemezsen duz memursunn:(

kizilt07' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

aynen ben de mülakat gidip gitmemek konusunda kararsız kaldım ama biletimi aldım bikere:// şartlar çok ağırmıs yaa yeterlılık sınavını da gecemezsen duz memursunn:(

aynen öyle ya :/ o çok düşündürüyor beni şartlar ağır ve rahat değil kesinlikle ama mülakata gidicem olması düşük bir ihtimal zaten bakalım

Bilişimciler zekidir. Yeterlilik sınavı falan nedir? Elbette geçersiniz.
Branşımızın öğretmenlikte geldiği durum ortada ve öğretmenliğinde geldiği durum ortada.
Bence hiç düşünmeyin. Sonuçta kariyer yapacaksınız.

bilogrt38' Alıntı:
Bilişimciler zekidir. Yeterlilik sınavı falan nedir? Elbette geçersiniz.
Branşımızın öğretmenlikte geldiği durum ortada ve öğretmenliğinde geldiği durum ortada.
Bence hiç düşünmeyin. Sonuçta kariyer yapacaksınız.

aynen katılıyorum. :alkis:

sanki bakanlık pardus kullanıyorda onu sormuşlar. Şimdi pardus sorusu neyi ölçüyor! bu mülakatlarda hepten cacık.

"Akıl bezirgandır gezer getirir
Müvazene onu tartar oturur
Zihin çeker ambarına götürür
Fikir onda hükmü cari bey idi"

En son bendim. İçeri girdiğimde; "biz mi seni bekledik, sen mi bizi bekledin?" şeklinde bir soruyla karşılaştım. Beklemediğim bir soruydu baya bocaladım. Sonra da toparlayamadım. :sleep:

-KILIC-' Alıntı:
En son bendim. İçeri girdiğimde; "biz mi seni bekledik, sen mi bizi bekledin?" şeklinde bir soruyla karşılaştım. Beklemediğim bir soruydu baya bocaladım. Sonra da toparlayamadım. :sleep:

umarım siz beni beklemişsinizdir deseydiniz :))

Adamlar akşama kadar bıktmış bir halde yüzüme bile bakmadılar soru sorarken.O an konsantrasyon gitti zaten.

Bana dyned ,pardus,şiir,programlama dilleri, bir de tablete program kurmayı sordular. da salondan cıkınca sanki hiçbir şey sormadılar gibi geldi kendimi tanıtana kadar süre bitti

Geri