MEB Uzman Yardımcılığı Sınavıı

Kodla Büyü
hocam başvuru ekranında iş bilgilerinde "çalışmıyor" seçeneği vardı, kadrolu olmak şart değil bu halde

92.155 puanım başvurdum ama mülakata gitmeyecek arkadaşlardan ricam başvuru yapmayın bari ilk 24 e girmeden elenmeyelim.

aslında 25 gitme olasılıgı da var.çünkü 2011 ile 2012 puanı çakısan 24.sırada olursa her ikisi de gidecek.gideceklere başarılar.eesmiş-ti deli gönül fakat puana takıldım maalesef :(

gülhan35' Alıntı:
ben 92,206 puanla önümde 44 kişi vardı. evet gitmeyecekler başvurmasın lütfen
way be 92,206 çok iyi puan.tebrik ederim seni.dil puanın var mı belki belirleyici olur diye düşünüyorum kpds olabilir.gerci şart koşmuyorlar gibi.sıralama yaparken belki bir bagıl hesaplama yapabilirler diye tahmin ediyorum.O da bir varsayım tabi.çünkü genelde uzman yrdlarında dil puanı istiyorlar.bir araştır istersen... 8)

reamonn' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
way be 92,206 çok iyi puan.tebrik ederim seni.dil puanın var mı belki belirleyici olur diye düşünüyorum kpds olabilir.gerci şart koşmuyorlar gibi.sıralama yaparken belki bir bagıl hesaplama yapabilirler diye tahmin ediyorum.O da bir varsayım tabi.çünkü genelde uzman yrdlarında dil puanı istiyorlar.bir araştır istersen... 8)
teşekkür ederim çok geçmeden kariyere odaklanmak istiyorum yeni mezunum daha

gülhan35' Alıntı:
reamonn' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
sana başarılar :)

reamonn' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
reamonn' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
sana başarılar :)

teşekkürler :)

sinsilikle alakası yok forumda genelde atanmış öğretmenler olduğu için çoğu kişinin geçerli kpss puanı yok.

hocam dediğim gibi olanlar var malesef yeni atanıp yüksek puanı olanların burada olduğunu biliyorum zira aynı hareketi kpss tercih döneminde de yaptılar.

5.tercihim hocam beklemediğim bir yer geldi, yerim çok güzel şikayetim yok çok şükür ama dediğim olay yüzünden şu anda zorunlu hizmetimi yapamıyorum, neyse hayırlısı diyeceğiz

Hocam sözde bugün başvuru sonuçları açıklanacak. Meb'in sitesinden takip ediyorum ama şu ana kadar bir şey yok. Başvuru sonuçları farklı bir yerden mi açıklanacak bir bilginiz var mı acaba?

Aynen bende takipteyim ama bir şey yok daha. Kılavuzda meb.gov.tr den açıklanacak yazıyordu.

"Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar 13 Kasım 2012 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (www.meb.gov.tr) internet
adresinde duyurulacak olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır."

İnsan kaynakları genel müdürlüğünün adresi: http://ikgm.meb.gov.tr/ :)
ikisini de takip edeceğiz artık. :D

o kadar forumda paylaştım bu konuyu kimse cvp atmadı 24 kişi başvurmuş:)

şimdi mülakat döneminde kimse konuşmaz sanırım hepimize bol şanss:))

yukarıları incelerseniz bununla ilgili birşeyler paylaştım :) 24 kişi zaten mülakata alınacaktı hocam o sayıda problem yok daha fazlası da başvurmuştur:)

KPSS P10 puan türü bizim bildiğimiz eğitim bilimleir puan türü değil mi?

Geri