MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Pazar akşam izin verdim. Pazartesi sabah mail geldi. Hesap oluşturdum. Bu arada doğum tarihi girerken telden denedim buton aktif olmadı. PC den denedim oldu. Sorun yaşayan olursa PC den deneyin

Hocalarım bu eğitimi eş zamanlı (Canlı) olarak mı almamız gerekiyor. Eğer öyleyse eğitime katılmadan sınava katılabiliyor muyuz?

hizmet içi eğitim modülünden uzaktan eğitimleri nasıl listaliyoruz

hizmet içi eğitim modülünden uzaktan eğitimleri nasıl listaliyoruz
Faaliyet Başvuru modülüne girdikten sonra ekranda ekranda Faaliyet arama kriterleri bölümünden "Uzaktan Eğitim" seçip alttan "Başvurabileceklerim" dedikten sonra listeleme yapınız.

MEBBİS'teki hizmetiçi eğitim modülünden, Faaliyet başvuru ekranında, alt taraftaki uzaktan eğitim seçeneğini seçip, listelerseniz, uzaktan eğitimleri görürsünüz. Bu eğitim için artık çok geç ama diğer eğitimlerden hoşunuza gidenlere başvuru yapabilirsiniz.

xxxxxxxx@gmail.com kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil uyarısı alıyorum. Kayıt olduğumu düşünüyorum daha önce. Böyle bir durumla karşılaşıp halledebilen var mı acaba?

Merhaba,
Öncelikle mebbis hizmetiçi eğitim modülü>kişisel veri izin kategorisine tıklayarak faaliyet klasör simgesine tıklanarak seçilir, daha sonra e-posta ve telefon bilgisi tıklanarak seçilir, altta bulunan izinleri güncelle butonuna tıklanarak izin verilir.

Bu işlemden sonra hizmetiçi eğitim modülündeki linke tıklanarak sayfaya ulaşılır. 46443709.netacad.com...courses/988082

Linke tıklandığında sizi Cisco sayfasına yönlendirecektir. Burada e-posta adresini gireceksiniz. Ve daha sonra göndere basacaksınız, sizden şifre isteyecek. E-posta adresinize girerek ciscodan gelen e-postayı açın (e-posta gelecek bir önceki adımda anlatılanı yaptığınızda), eğer gözükmüyorsa spam altına da gitmiş olabilir oraya da bakın. E-postadaki activate linkini tıklayarak hesabınızı aktive edin. Linke tıkladığınızda sizi hesap oluşturma sayfasına yönlendirecek, burada gerekli bilgileri doldurduktan sonra hesabınızı oluşturmuş olacaksınız ve tabii ki şifrenizi de. Bu adımdan sonra sizi netacad sayfasına yönlendirecek, buradan netacad bilgilerinizi de güncelleyip dilerseniz telefon ile kurtarma bilgilerinizi de ekleyerek kurs anasayfasına ulaşabilirsiniz.

Biraz karışık gibi görünse de adımları takip ettikçe kolay olduğunu göreceksiniz. İyi kurslar.

xxxxxxxx@gmail.com kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil uyarısı alıyorum. Kayıt olduğumu düşünüyorum daha önce. Böyle bir durumla karşılaşıp halledebilen var mı acaba?
Hocam farklı bir tarayıcıdan deneyin, eski form bilgileri kalınca girilmiyor. Ben chrome da eski verileri temizledikten sonra giriş yapabildim, ya veri temizlemeniz ya da farklı tarayıcıdan girmeniz gerekiyor

upload_2020-3-2_19-3-39.png

arkadaşlar sayfa şu şekilde geliyor, duyurular ve canlı ders linki eklenmiş

Chrome eklentisi de var webex'in. Gayet iyi çalışıyor. Ama direk tarayıcıdan girince ses gelmedi.

Okul da giriş yapmak istedim olmadı sayfa açılmıyor.Webex eklentisini kurdum yinede açılmadı.Okullardan g,rebilen var mı acaba? Neler yapmamız geriyor.

Geri