MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Üstte linki verilen siber güvenlik MEB’in vereceği eğitim değil
Cisco’nun normal verdiği eğitim:

Ekli dosyalar

• DAE60363-6424-4F0D-817E-A3A355EE3F6E.jpeg
    DAE60363-6424-4F0D-817E-A3A355EE3F6E.jpeg
    68.5 KB · Görüntüleme: 379
Son düzenleme:
Arkadaşlar ben dün 2.kez Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü'nde uzaktan eğitim bölümü ile telefonla görüşme imkanı buldum. Hocam sizlere mail atmadık, onaylama bölümünde de işlemde görünüyor. Bu eğitim ileri bir tarihe alınacak ve size bu konu ile ilgili e-mail atılacaktır dedi. Bana söyledikleri bu şekildeydi. Umarım çözerler. Ben zaten İngilizce bir sayfada uğraşmak istemedim. Bu çok saçma olacaktır. Ne güzel EBA UZEM vardı. Tıkır tıkır işliyordu. Bakalım bu eğitim ne olacak?

Son düzenleme:
Evet değişmiş. ama 1800 küsür kişi vardı,1300 küsüre düşmüş. Umarım bu sefer e-mailler gelir ve eğitimimizi alırız.
Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1) Kursunun da eğitim tarihleri değişmiş.

ben IoT eğitiminin başvurusunu iptal edip siber güvenliğe kayıt yaptım. IoT gerekenden fazla kişi vardı siber güvenlik 5000 kişi ama başvuru çok az.
belki bir katkısı olur, ben de kaçırdım diye üzülmüştüm umarım eğitim başlar ve faydalı olur

bende burada kaldım yardımcı olabilecek sayın hocalarım bir baksanız

Maalesef, bu Cisco hesabıyla ilişkili bir NetAcad hesabı bulamıyoruz.
Tekrar yola çıkmanıza yardımcı olalım.

Zaten bir NetAcad hesabınız varsa, lütfen oturum açın ve Networking Academy için kullandığınız e-posta adresiyle tekrar giriş yapın.

Bu işe yaramazsa, ipuçları ve destek almak için lütfen giriş yardımı sayfasını ziyaret edin .

Cisco Networking Academy hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir hesap oluşturmak için lütfen ana sayfamızı ziyaret edin . BU YAZI ÇIKIYOR NERDE YANLIŞLIK YAPIYORUM.YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

ben de onunla ilgili ne yazılmış diye geldim buraya.
onaylandı görünüyor ama son kısımda /İ yazılmış. mail gelip kayıt işlemi mi yapılacak bakalım :)
artık açıklayıcı bilgi falan da yok.
nereye gidiyoruz anlamadım.
bugün ilçe milli eğitime gidip bağırıp çağırasım geldi kendimi zor tuttum ( başka bir konu... )
umarım tez zamanda bakanlık düzeyinden başlayıp tüm kademelere yayılan bir liyakat ve kontrol sistemi yerleşir ve şeffaflığı da tavan olur.
...

Geri