MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Alıntıdır: Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu ileri bir tarihe ertelendiği için işlemde olarak gözüküyormuş. Konuyla alakalı kısa sürede bilgilendirici mailler gelecekmiş.

Arkadaşlar 2 sorum var 1-Eğitimi isediğimiz zaman dinleyebiliyor muyuz?
2-Geçme kalma gibi bir not sistemi var mı?Sonunda sınav var mı?

Netacad sisteminde online eğitimler modüller üzerinden izlenir. Her modül sonunda quizler var . Bu quizleri istediğimiz kadar yapabiliriz sınır yok. Tavsiyem eğitimi görebilen arkadaşlar modülleri izleyip quizleri tamamlamanız. Eğer erteleme gibi bir durum varsa canlı yayın olarak yapılacak dersler ertelenmiş olabilir.

Arkadaşlar 2 sorum var 1-Eğitimi isediğimiz zaman dinleyebiliyor muyuz?
2-Geçme kalma gibi bir not sistemi var mı?Sonunda sınav var mı?
1. Eğitimi yöneticinin belirlediği tarihler arasında istediğiniz tarih, yer ve saatte izleyebilirsiniz.
2. Final sınavında bildiğim kadarıyla 60 barajını geçmemiz lazım.

Maalesef, bu Cisco hesabıyla ilişkili bir NetAcad hesabı bulamıyoruz.
Tekrar yola çıkmanıza yardımcı olalım.

Zaten bir NetAcad hesabınız varsa, lütfen oturum açın ve Networking Academy için kullandığınız e-posta adresiyle tekrar giriş yapın.

Bu işe yaramazsa, ipuçları ve destek almak için lütfen giriş yardımı sayfasını ziyaret edin .

Cisco Networking Academy hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir hesap oluşturmak için lütfen ana sayfamızı ziyaret edin . BU YAZI ÇIKIYOR NERDE YANLIŞLIK YAPIYORUM.YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

Erteleselerde başladık bir kere. Ilk quiz çok kolaydı.
Bilgilendirme için mail atsalar keşke ama muhtemelen haftaya kalacaktır. Okullar acılana kadar beklerler

eğitim ile ilgili herhangi bir e-mail alan varmı arkadaşlar bende başlasam mı başlamasam mı bilemedim.

Sisteme giriş yapan arkadaşlar şirket bölümünde ne yazdınız acaba? Ayrıca onay kısmında O/O/O/O/İ yazıyor ancak eğitimi açtığınızda onaylandı görünüyor. Ben de 3 gündür bekliyorum MEB den mail gelmesini ama gelmedi. Hatta OYGM ye mail dahi attım şu anlık cevap yok. Umarım bir çare bulunur.

Sisteme giriş yapan arkadaşlar şirket bölümünde ne yazdınız acaba? Ayrıca onay kısmında O/O/O/O/İ yazıyor ancak eğitimi açtığınızda onaylandı görünüyor. Ben de 3 gündür bekliyorum MEB den mail gelmesini ama gelmedi. Hatta OYGM ye mail dahi attım şu anlık cevap yok. Umarım bir çare bulunur.

Ben şirket bölümüne milli eğitim bakanlığı yazdım. Inşallah kurs yalan olmaz bende mail attım ama cevap yok. Muhtemelen okul açılınca haber gelecek.
Neyse en azından sadece erteleme olsun.

Alıntıdır: Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu ileri bir tarihe ertelendiği için işlemde olarak gözüküyormuş. Konuyla alakalı kısa sürede bilgilendirici mailler gelecekmiş.

şu an Python kursu devam ettiği için ertelenmiş diye yazılmıştı

kursa başlayan arkadaşlar nasıl giriş yaptılar süreci bi zahmet buradan yazabilir misiniz. yukarıda da yazdım uyarı mesajı geliyor.Eğitime giriş yapabilmemiz için nerede hata yapıyoruz? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

maalesef basvuru ekranında bendede cıkmıyor mebbiste hizmetiçindenmi basvuru yapılıyor orada yok bende çünkü
Ara ara bakıyorum hep Hizmetiçi eğitim modülüne. Ben hiç göremedim bu eğitimi. Python, nesnelerin interneti, Network eğitimi filan hep çıktı ama bu eğitimi hiç görmedim. Başvuranlar nereden başvurdu veya ne zaman başvurdu acaba.
Almak istediğim bir eğitimdi :/

şu an Python kursu devam ettiği için ertelenmiş diye yazılmıştı
isikayhan hocam ertelendi yazısını nerede okudunuz? Valla ben de bugün başlamak istiyorum. Bakanlıktan hala cevap yok.

Bu arada eğitime devam eden arkadaşlar var mı? Ne dersiniz biz de başlasak mı acaba?

Son düzenleme:
isikayhan hocam ertelendi yazısını nerede okudunuz? Valla ben de bugün başlamak istiyorum. Bakanlıktan hala cevap yok.

Bu arada eğitime devam eden arkadaşlar var mı? Ne dersiniz biz de başlasak mı acaba?

python eğitimi için bir Telegram grubu kurulmuştu, oradan bir öğretmen arkadaş sormuş öğrenmiş

Ara ara bakıyorum hep Hizmetiçi eğitim modülüne. Ben hiç göremedim bu eğitimi. Python, nesnelerin interneti, Network eğitimi filan hep çıktı ama bu eğitimi hiç görmedim. Başvuranlar nereden başvurdu veya ne zaman başvurdu acaba.
Almak istediğim bir eğitimdi :/

Hocam, başvuru süresi geçti. Tam tatile geldi belki o yüzden göremediniz

Hocam ben de eğitime başlamaktan yanayım ancak bu eğitimi aldıktan sonra sertifika alma şansımız olacak mı? Yani Mebbis modülü ile ne derecede ilişkili bilemiyoruz. Hangi ad altında bu eğitimden faydalanacağız? İş, ÖYGM den gelecek e-mail e kalıyor. Bu arada eğitimi bitiren arkadaşlar var mı?

Ayrıca eğitim onay durumu için hala O/O/O/O/İ (işlemde) görünüyor. Yalnız içine giriş yaptığınızda "onaylandı" görünüyor. Sanırım düzeltilecektir.

Hocam ben de eğitime başlamaktan yanayım ancak bu eğitimi aldıktan sonra sertifika alma şansımız olacak mı? Yani Mebbis modülü ile ne derecede ilişkili bilemiyoruz. Hangi ad altında bu eğitimden faydalanacağız? İş, ÖYGM den gelecek e-mail e kalıyor. Bu arada eğitimi bitiren arkadaşlar var mı?

Ayrıca eğitim onay durumu için hala O/O/O/O/İ (işlemde) görünüyor. Yalnız içine giriş yaptığınızda "onaylandı" görünüyor. Sanırım düzeltilecektir.
arkadaşlar eğitimi cisco üzerinden izleyip her modül sonundaki sınavları tamamlamamız gerekiyor. En son final sınavını da yaptıktan sonra kurs eğitmeni sistem üzerinden kursu tamamladığımızı onayladıktan sonra sertifikaları görüntüleyebiliyoruz. Normalde cisco netacad eğitimleri bu şekildedir. Kursu tamamlyanalara mebbis üzerinden de sertifika verilecektir diye düşünüyorum.

ben sisteme bu sayfada verilen linkten giriş yapabildim eğitimleri de google translate den çevirip bitirmeye çalışıyorum ilk modül bitti

Geri