MEB - Think.com - Uygulamasında Sorunlar

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Think.com ile ilgili tüm sorunlarımızı burada paylaşalım.
Yönetici öğretmen sorunları, öğretmen sorunları, il kordinatörü sorunları burada paylaşılırsa bu sistemi hızlı bir şekilde sorunsuz uygulamaya koyabiliriz.
Tüm eğitici formatör,think.com il koordinatör öğretmenleri, okul yönetici öğretmenleri ve tüm kullanıcı öğretmenlerini bu platforma davet ediyorum.

Bu nedir diye soran arkadaşlarımız olcak..
Think.com öğrenci ve öğretmenlerin internet tabanlı proje paylaşımında bulunabileceği, öğretmenle öğrenciyi bir araya getireceği düşünülen, MEB in oracle yazılım firmasıyla anlaşma sağladığı yeni bir proje.

buyrun..

Ekli dosyalar

• think.com.part1.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 309
  • think.com.part2.rar
    960.8 KB · Görüntüleme: 313
Think.com Uygulamasında Sorunlar

teşekkürler hocam bu projeye öncelik olarak intel gelecek için eğitim kursunu tamamlamış okullar katılıyor değilmi. okul olarka katılmadık ama belgeler işe yarayabilir.

Think.com Uygulamasında Sorunlar

paylaşım için teşekkürler hocam
inceleyelim bakalım

merhaba hocam kayseri'deki toplantıya katıldım.Ama şimdi açıkcası ne yapacağımı net olarak anlayamıyorum. kullanıcı hesaplarımız ne zaman gönderilecek ve yeni bir toplantı yapacak mıyız?

merhaba hocam kayseri'deki toplantıya katıldım.Ama şimdi açıkcası ne yapacağımı net olarak anlayamıyorum. kullanıcı hesaplarımız ne zaman gönderilecek ve yeni bir toplantı yapacak mıyız?

Think .com okul yönetici öğretmen kullanıcı adı ve şifrelerini think.com daha göndermedi, bizden bu hafta tekrar güncelleme için bilgiler istediler, bu bilgileri dün itibariyle göndermeyen il kalmadı...Bilgilerin think.com tarafında tamamlanmış olmasını ümid ediyorum.Çünkü bu gönderdiğimiz 3. belge ve sonuç bekliyoruz artık.Giriş bilgi ve yetkilerini aldıktan sonra bu başlığımızda daha fazla detaya girebileceğiz.Şuan uygulama aşamasına bir türlü geçemediğimizde yorum yapmak mümkün olmuyor.

Merhaba ghost arkadaş. Bizim okul da Bursa'da Think.com'a seçildi. Ben okul yönetici öğretmeniyim. Geçen hafta eğitime katıldık. Fakat daha okul şifrelerimiz gelmedi. Bu konuda fikriniz nedir? Ya da hangi okula geldi?Think.com dosyalarını sorunlarını burda paylaşma fikriniz çok yerinde bir karar. TEŞEKKÜRLER.
Think.com Okul yönetici öğretmeni

Evet arkadaşlar sonun da beklediğimiz zaman geldi. Think.com sistemi 15 Ocak itibariyle çalışmaya başlamıştır. Mesajı yeni atıyorum çünkü herkes sömestr tatiline girmeye hazırlanıyordu, Nihayet tatil bitti.. Çalışmalarımıza devam edebiliriz.

Kayseri ili okul yönetici öğretmenlerine bugün itibatriyle mesaj atmaya başlayacağım. Bu hafta içinde Kayseri ili başvurularını tamamlamış olacaktır. Sistem hakkında gerekli bilgiyi Think.com Education Foundation alt forumu içinde çeşitli başlıklarla vermeye çalışcağız. Türkiye genelinde sisteme dahil olan iller ve il koordinatör öğretmenlerine şimdiden başarılar dilerim.

TÜRKİYE GENELİ Think.com İl Koordinatör Öğretmenleri

ADANA MEHMET BERKEDEMİR
AFYONKARAHİSAR HASAN ÖZEN
ANKARA Aysegül D. CAMCI
AYDIN Yasin GÜNEY
BALIKESİR Hüseyin UYSAL
ÇANKIRI İbrahim ELMAS
DİTARBAKIR Yıldırım ÇATAL
DENİZLİ OSMAN ADAK
ERZURUM BAKİ YİĞİT
İSTANBUL DİNÇER DEDE
KOCAELİ HÜSNİYE VATANSEVER