MEB tarafından dağıtılan web kameralar

Kodla Büyü
Hocam mikrofon ses kalitesi berbat bu yuzdendir.sen pardusta zoomda calistirdinmi .nasil yaptin onu soyle lutfen ;)
hocam şu adresteki
http://www.teknolojikogretmenler.co...ği klasöre,Kurucu” ile Aç seçeneğini tıklayın.
faz 2 kurulum adımlarını takip ederek ve buna ek olarak gdebi paketlerinin 3 ünü de kurdum (gdebi, gdebi-core, gdebi-kde )sayfadaki görselde 2 tanesi kurulmuş buna dikkat edin zoom kurulumu yaptım. En azından ben de böyle çalıştı. :)

Son düzenleme:
Faz 1 Pardus kurulu tahtalarda zoom üzerinden tak çalıştır şeklinde rahatlıkla kullanılabilen kamera, sadece zoom ses ayarında web cam kamera mikrofonu seçilmesi gerekti ilk kullanımda ondan sonra ses sorunu yaşanmadı
hocam benimde faz 1 pardus denedim olmadı nasıl yaptınız ayrıntılı söyleyebilir misiniz.

hocam benimde faz 1 pardus denedim olmadı nasıl yaptınız ayrıntılı söyleyebilir misiniz.
zoom şimgesine (sağ altta saatin orada) sağ tıklayın.
settings
video'dan deneyerek hangisi çalışıyorsa;
audio'dan da test düğmelerine basıp hangileri doğru çalışıyorsa seçin.
ok'e basıp çıkın.
bir arkadaşınızla bağlanıp deneyin.
kolay gelsin.

Arkadaslar akilli tahtayi gorecek sekilde yerlestirince tahtadaki kamera goruntusu ic ice dogru uzayip gitmekte. Nasil cozecegim acaba?

Zoom ekranda açıkken iç içe ayna efekti olur. Zoomda paylaşımı açıp zoomu alta indirip dersini anlatacak öğretmen. Zoom ekranda değilken sorun yaşamazsınız. Sorunu mu yanlış anladım acaba? Sorun yaşanan durumu fotoğraflarsanız iyi olur :)

Zoom ekranda açıkken iç içe ayna efekti olur. Zoomda paylaşımı açıp zoomu alta indirip dersini anlatacak öğretmen. Zoom ekranda değilken sorun yaşamazsınız. Sorunu mu yanlış anladım acaba? Sorun yaşanan durumu fotoğraflarsanız iyi olur :)

kamerayı kapatarak ders başların derim.ya da zoom başlattıktan sonra görüntüyü pasif konuma alın

faz2 tahtada zoom da kamera çalışıyor ama ses gitmiyor. başka model kamera taktım sonuç yine aynı. host adının yanında sadece kamera simgesi var, mikrofon simgesi yok ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim acil

MEB TARAFINDAN DAĞITILAN KAAN HWK-W KAMERASINI BİR SÜRE KULLANDIKTAN SONRA BAĞLANTI GİDİP GELMEYE BAŞLADI.ŞUANDA AKILLI TAHTA TANIMIYOR.WİN 10 İŞLETİM SİSTEMİ.BU HATAYLA KARŞILAŞIP ÇÖZÜP ÜRETEBİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

MEB TARAFINDAN DAĞITILAN KAAN HWK-W KAMERASINI BİR SÜRE KULLANDIKTAN SONRA BAĞLANTI GİDİP GELMEYE BAŞLADI.ŞUANDA AKILLI TAHTA TANIMIYOR.WİN 10 İŞLETİM SİSTEMİ.BU HATAYLA KARŞILAŞIP ÇÖZÜP ÜRETEBİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?
USB GEVŞİYOR BU KAMERALAAAARDAAAAA
Bu arada, büyük harfle yazmamak lazım.

Geri