Meb Şurasına Sorunlarımız İletelim.

Kodla Büyü
bilişim teknolojileri alanından başka sıkıntılı bir alan goca ttk80de yok bence...

1.her okularehber öğretmenler gibi bt öğretmeni normu verilmeli
2.ilkokuldan itibaren her sınıf seviyesinde zorunlu bt dersi olmalı ve bt öğretmenleri girmeli
3.her okulda bt labı tekrar kurulmalı
4.Her ilçede rehberlik araştırma merkezi gibi bilişim teknolojileri iyileştirme merkezleri kurulmalı
Ben bunları yazdım

2.ilkokuldan itibaren her sınıf seviyesinde zorunlu bt dersi olmalı ve bt öğretmenleri girmeli
4.Her ilçede rehberlik araştırma merkezi gibi bilişim teknolojileri iyileştirme merkezleri kurulmalı
Ben bunları yazdım
3. kocaelinde pilotta olsa yapilmak istendi sonuç 14kisilik sinif kuruldu ama siniflar 42 kisi netice kullanamıyoruz zira küçük bir alanda tek masaya 3kisi oturacak pandemi zamani mantikli degil diye kalakaldik acaba hangi devlet okulunda 14, 15 kisi var siniflarda

Bilgisayar Bilimleri Fen ve Sosyal Bilimleri Liselerinde zorunlu, Anadolu Liselerinde seçmeli olmasının mantığını bilen var mı? Seçmeli olunca okul müdürü seçmiyor ders okutulmuyor genelde . Fen ve Sosyal Bilimlerinde ilginç bir şekilde zorunlu ders

Son düzenleme:
Ben bunları yazdım

Bu düşüncelerden hala beklentisi olan varsa şimdiden uyandırayım, boşuna beklemeyin.

Değerli hocam çıkmamış candan ümit kesilmez. Biz yine istek ve önerilerimizi iletelim. İsteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci:)

O konuda haklısınız elbette iletin, katılıyorum. Katılmadığım kısmı "çıkmamış can" zira "can çıkalı" çok oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: omd
Farklı bir branş olarak örneğin müzik öğretmenleri:
Her okula müzik öğretmeni normu verilmeli
İlkokuldan itibaren her sınıf seviyesinde zorunlu 2 saat müzik dersi olmalı ve derslere müzik öğretmenleri girmeli
Her okula tam donanımlı müzik atölyeleri ve konser salonları açılmalı
Her ilçede müzik konusunda yetenekli öğrenci araştırma merkezleri kurulmalı
gibi isteklerde bulunsa kaç tanesi gerçekleşir.

Hangi dersin haftalık ders saati azaltılacak, ek maliyet oluşturacak mı? ...

Geri