MEB Sertifikası olmuyor bir türlü

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
MEB Sertifikası olmuyor bir türlü. Yüklüyorum. Sadece Firefox'ta çalışıyor. Chrome'da ve Explorer'da ne yaptıysam olmuyor. Google bile açılmıyor.

Sertifika güncellenmiş yeniden indirip tekrar yükeyiniz. Eski sertifikayı kaldırınız

vlk4n' Alıntı:
Sertifika güncellenmiş yeniden indirip tekrar yükeyiniz. Eski sertifikayı kaldırınız

Hocam kullandığım bilgisayar "0". Tertemiz. İlk defa kurdum, siteden indirip.

Neden acaba ya. Çözemedim :verymad:

Hocam tarih ve saatinizin doğruluğunu bir kontrol eder misiniz?
Çünkü bazen ondan dolayı da hata verebiliyor.

btr23' Alıntı:
Hocam tarih ve saatinizin doğruluğunu bir kontrol eder misiniz?
Çünkü bazen ondan dolayı da hata verebiliyor.

Tarih, saate baktım. Doğru hocam.

Şimdi "certmgr.msc" 'den baktım. Sertifika "YOK". Nasıl olur bu?

Aynı sorun bende de var. Okulda sadece bir bilgisayara ne yaptıysam chrome'a sertifika yükleyemiyorum.Yükleme başarılı diyor googleye girmiyor. Ayarlardan bakıyorum sertifika yok.YÜKLENMİYOR.
Ayrıca bazı tahtalar arada sertifika hatası veriyor. Birkaç defa sertifika yüklediğim tahtalar oldu.

* sertifika güncel
* saat tarih doğru
* crome u kaldırıp tekrar kurdum.
* geçerli kullanıcı ve yerel makine olarak da denedim.

Hocam Komik Olabilir Ama Belki Güvenilir Kök Sertifika Yetkilileri Klasörüne atmayı denedinizmi
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

iMalik' Alıntı:
Hocam Komik Olabilir Ama Belki Güvenilir Kök Sertifika Yetkilileri Klasörüne atmayı denedinizmi

önce başka dizine yüklendiyse böyle sorun çıkarabiliyor. sertifikayı kaldırın sonra güvenilir kök klasörüne tekrar yükleyin

iMalik' Alıntı:

Denedim hocam.

Sonunda baştan windows kurup, çözdüm :?

LODOSS' Alıntı:
Aynı sorun bende de var. Okulda sadece bir bilgisayara ne yaptıysam chrome'a sertifika yükleyemiyorum.Yükleme başarılı diyor googleye girmiyor. Ayarlardan bakıyorum sertifika yok.YÜKLENMİYOR.
Ayrıca bazı tahtalar arada sertifika hatası veriyor. Birkaç defa sertifika yüklediğim tahtalar oldu.

* sertifika güncel
* saat tarih doğru
* crome u kaldırıp tekrar kurdum.
* geçerli kullanıcı ve yerel makine olarak da denedim.
Durum benim içinde geçerli, Çözüm olarak sınıf başkanını görevlendirdim; öğretmenler Firefox tek çalışıyor, diyecekler .

Re: Ynt: MEB Sertifikası olmuyor bir türlü

vlk4n' Alıntı:
Bir de bu çıktı.Yeni okudum.
Arkadaşlar, Sertifika Ne zaman güncellendi ?

Geri