Meb Sertifikaları devreye girdi

Kodla Büyü
baglantı gizli degil hatası alınca bende kaldırdım.Fatihca ya güvenmedim... :mrgreen: mozilla dan giriliyor.Bir de bu siteye ulaşabiliyorsun.Çünkü baglantı gizli degil. :mrgreen: yani özel msj gereksiz isteyen her şeyi görebilir bu siteden... :p

"Allah, tanrının belasını versin"/Necip Fazıl Kısakürek)
Demek geliyor içimden nedense ...

hastasıyız dede' Alıntı:
yildiray75' Alıntı:
lanet olsun google drive yasaklandıysa
güvenlik diye google drive yasaklanmış hocam, keşke güvende olmasaydık, düzelir inş, birde bu eba da dosya paylaşma oluyor mu arkadaşlar bilen var mı?
paylaşım var da paylaşmak istediğin kişilerin tclerini girmen gerekiyor tabi onlar da eba kullanıcısı olacak :D

Fatih okullarında henüz devreye girmemiş, diğerlerinde girmiş. Google drive yasaklı

Google drive gibi cloud sistemlere resmi doküman yüklenebildiği/paylaşılabildiği için yasaklamışlar

kirazreçeli' Alıntı:
Erişim engellendiği için sertifika yükleyemiyorum akılllı tahtalara :( yardıma ihtiyacım var.

Erişim engellemesi diye birşey yok, https sitelerde hata alırsınız. Sertifika.meb.gov.tr'ye hala ulaşabilmeniz lazım

ben artık riske atamam kendi web sitemin host alanıma attım derste kullanacağım materyalleri. sitemdede link verdim, onuda yasaklamazlar inşallah. :|

Okul meb web giremiyorum.Ayrıca bir bilgisayardan Lms eba yada giriş yapamıyorum.Lms'de not foun 404 hata veriyor

bende bu hafta google formlar üzerinden sınav yapacaktım, google drive devreye girdiği için yapamadım :verymad: tam sinir oluyordum ki telefondan linki alıp verdim ancak öyle sınav yapabildim.. :idea:

tüm bilgisayarlara sertifikaları yükledim fakat hiçbiri açılmıyor bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var diyor neden? sertifikaları yüklerken sertifika yükleme başarılı demişti bugün okul felç anlamadım öğretmenlerde gelmiş bana öğretmenler odasındaki bilgisayara format at diyor ben formatçı başıymışım gibi

e okul giriliyor mu arkadaşlar. Soeun sertifika yüklemeyle mi ilgili e-okulla mı acaba

mesut_steel' Alıntı:
bende bu hafta google formlar üzerinden sınav yapacaktım, google drive devreye girdiği için yapamadım :verymad: tam sinir oluyordum ki telefondan linki alıp verdim ancak öyle sınav yapabildim.. :idea:
neyseki google docs a giriliyor, en azından sınvlarımızı yapalım bari.

hastasıyız dede' Alıntı:
mesut_steel' Alıntı:
neyseki google docs a giriliyor, en azından sınvlarımızı yapalım bari.

bizimki ona da girmiyor hocam.. anca telefondan hotspot yaparsam..

telefonlara niye yüklüyorsunuz.. okul wifiyi kullanmayın olur biter..

Aradaşlar Fatih okullarında devreye girmediği için girebiliyorsunuzdur, diğerlerinde girdiğinden çalışmıyordur

Yani anlaşılan meb google drive'ı kapatmış ancak https olduğu için yine de açılıyor

Geri