Meb Sertifika-Android telefonda aldığım Uyarı :)

Kodla Büyü

forumdas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Meb Sertifikasını okulun wifi ağını kullanarak Internete girebilmek için android telefona kurdum ve aşağıdaki uyarıyı aldım. :x

...3. kişiler tarafından izlenmesine izin veriyor.

Tabiki daha sonra da kaldırdım.

Ekli dosyalar

• meb uyarı.jpg
    meb uyarı.jpg
    138.8 KB · Görüntüleme: 3,637
Sertifikayı tekrar kurun.
Sonunda sertifikaları görüntüleyen birşey çıkıyor.
Fatihca sertifikasının aşağıya doğru sürükleyin,
sertifikanın sağ alt köşesinde kaldır var.

Hocam uygulamayı yüklerken ekrana şifre koymayı istedi bende koydum. Ama sertifikayı kaldırdıktan sonra ekran şifresini kaldıramıyorum. Yönetici, şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri tarafından devre dışı bırakıldı yazısı var ve pasif. Ekran şifresini nereden kaldırılacağını biliyorsanız söylerseniz sevinirim.

kazimkartal23' Alıntı:
Hocam uygulamayı yüklerken ekrana şifre koymayı istedi bende koydum. Ama sertifikayı kaldırdıktan sonra ekran şifresini kaldıramıyorum. Yönetici, şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri tarafından devre dışı bırakıldı yazısı var ve pasif. Ekran şifresini nereden kaldırılacağını biliyorsanız söylerseniz sevinirim.

ayarlar-güvenlik-Kimlik bilgilerini temizle dedikten sonra şifreyi kaldırma aktif oluyor bi deneyin hocam..

alibaly' Alıntı:
kazimkartal23' Alıntı:

ayarlar-güvenlik-Kimlik bilgilerini temizle dedikten sonra şifreyi kaldırma aktif oluyor bi deneyin hocam..

Aynen bu yöntemle.. İlk seferde ben de epey zorlanmıştım şifreyi kaldırmakta.

Arkadaşlar bir hocanın telefonuna bu sertifikayı yükleyemiyorum sertifika dosyası okunamadığından yüklenemedi hatası veriyor acill yardım
generale mobile --- discovery

İki arkadaşın Samsung telefonuna eklemek için ayarlar güvenlik kısmına girerek yaptım. Orada bir yere basiliyor indirilen sertifika Manuel yükleniyor

Geri