Meb okul web sayfaları için verdiği ilsis kullanıcı adı ve

Kodla Büyü
Meb okul web sayfaları için verdiği ilsis kullanıcı adı ve şifre hata veriyor bu konu işin nereyle irtibata geçebiliriz.ayrıca bu verilen alana joomla kurabilirmiyiz.

hocam türlçe karakterler kullanman gerekiyor...Eğer şifrenizde İ,Ş.v.s varsa bunu ilsisden değiştirin yeni şifrenizi deneyin....

değerli arkadaşım nasıl çözeceğimi biraz daha açıklarsan iyi olur.kullanıcı adı ve şifreyle hiç giremiyorum.nasıl değiştireceğim

kullanıcı adına okul kurum kodunu şifre bölümüne ise okulun ilsis şifresini kullanıyorsunuz. eğer bunlardasorun yaşıyorsanız zaten e-okul ve ilsise girememeniz gerekir eğer ilsisle ilgili bir sorun yok ise büyük küçük harf duyarlılığına dikkat ederek tekrar deneyin....
joumlaya gelince pek hakim değilim konuya ama bildiğimkadarıyla meb in verdiği alanın php ve asp desteği yok ...

ilsis e okul şifrenle ve kodunla gireceksin ordan okul şifreni değiştireceksin. yani şifrende türkçe karakter veya büyük küçük harf mevcut mu? mevcut ise sadece küçük harflerden oluşan türkçe karekter içermeyen bir şifre belirlemelisin.

joomla :( malesef kurulmuyor. veritabanı destegi asp, php vs... yok. Sadece html site yayınlayabiliyorsun.

arkdaslar bana ornek bır uyelık verırmısınıız bn nasıl uye olcam bnm uyelıgım yok vbe okul sahıbıyım nasıl alcam bana bırınızın kullanıcı adını ve şifrenizi atarmısınız? trousers_1907@hotmail.com adresine lutfen...

ekovmoz' Alıntı:
arkdaslar bana ornek bır uyelık verırmısınıız bn nasıl uye olcam bnm uyelıgım yok vbe okul sahıbıyım nasıl alcam bana bırınızın kullanıcı adını ve şifrenizi atarmısınız? trousers_1907@hotmail.com adresine lutfen...

Babama bile vermem.

!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Eğer okul sahibi iseniz Milli eğitimi Arayın . Size kurum kodunu verirler. Yönetmeliklerde bu konuda açıklamalar var. Milli eğitime danışırsanız daha iyi olur.

merhaba arkadaşlar benimde sorunum okul web sitesinin şifresini unuttum ,ben bunu nasıl sıfırlarım.bilen bir arkadaş var mı veya nasıl öğrenirim...
yardımlarınızı bekliyorum acill..

OKUL KURUM KODUNU NERDEN BULUCAM ŞİFREMİ BİLİYORUM DA KULLANICI ADI BİLMİYORUM

vikvik' Alıntı:
OKUL KURUM KODUNU NERDEN BULUCAM ŞİFREMİ BİLİYORUM DA KULLANICI ADI BİLMİYORUM

Kullanıcı adı = kurum kodu
. Resmi yazışmalarda okulun kullandığı kod. Mail adresiniz... daha ne diyeyim, 123456@meb.k12.tr diye bir adres kullanıyorsanız o sayılar sizin kurum kodunuz.

Bunlar olmassa Müdürüne sor. En pratiği belki de.

Geri