meb.k12.tr yi outlook 2007 ye aktarma yardım...

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşalr meb.k12.tr hesabımızını outlook 2007 den kontol etmek istiyoruz ama bir türlü kurulumu yapamıyoruz
yardımcı olursanız seviniriz

işinize yaradıysa ne mutlu.

Benimde bu konuda başka sorunum var.

Bizim kotamız dolmuş ama ne outlook üzerinden ne de webmail üzerinden mailleri silemiyorum. Outlookta silince web'den silmesi gerekiyor ama silinmiyor.
Webmail üzerinden de silmek istediğimde ekranda sadece "HATA" yazıyor. meb.k12.tr sitesinde destek ile ilgili hiç bilgi yok. Server tarafında problem olduğunu düşünüyorum ama kiminle ne şekilde irtibat kuracağım?

repocket' Alıntı:
işinize yaradıysa ne mutlu.

Benimde bu konuda başka sorunum var.

Bizim kotamız dolmuş ama ne outlook üzerinden ne de webmail üzerinden mailleri silemiyorum. Outlookta silince web'den silmesi gerekiyor ama silinmiyor.
Webmail üzerinden de silmek istediğimde ekranda sadece "HATA" yazıyor. meb.k12.tr sitesinde destek ile ilgili hiç bilgi yok. Server tarafında problem olduğunu düşünüyorum ama kiminle ne şekilde irtibat kuracağım?
Hepsini okundu olarak seçip silmeyi denediniz mi?

ben smtp ayarlarını değiştirdiğim halde hala hata veriyor. sunucuda oturum açılıyor fakat mailleri göndermiyor:(
Sınama e-posta iletisi gönderin: Sunucu, bu istemci tarafından desteklenen hiçbir kimlik doğrulama yöntemini desteklemiyor. Ne yapabilirim :?

Geç oldu ancak şimdi nete girebildim.Teşekkür ederim yolladığınız siteden problemimi çözdüm :alkis:

Geri