meb.k12.tr ye joomla kurulabiliyor mu arkadaşlar?

Kodla Büyü

serkanaytekin

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar meb.k12.tr adresine (hosting meb e ait tabi) joomla kurabiliyormuyuz?

Veya kendimiz php destekli hosting alsak meb.k12.tr yi nasıl taşırız?

kurulmuyor taşımak lazım... taşıma kodu da forum da var zaten araştırırsan bulabilirsin... kolay gelsin

Hayır kuramıyoruz.
Meb asp, php desteklemiyor.

Özel hostinginizi+domaininizi aldığınızda meb.k12.tr'ye küçük bir yönlendirme kodu yazarak yeni alanınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

Ya da meb.k12.tr yönetim panelinde bağlantı yayınla bölümünden özel adresinizi yazarak meb bağlantılar bölümünde okul adresinizi yayınlayabilirsiniz.

mustafasangul' Alıntı:
Hayır kuramıyoruz.

Özel hostinginizi+domaininizi aldığınızda meb.k12.tr'ye küçük bir yönlendirme kodu yazarak yeni alanınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

Ya da meb.k12.tr yönetim panelinde bağlantı yayınla bölümünden özel adresinizi yazarak meb bağlantılar bölümünde okul adresinizi yayınlayabilirsiniz.

Bu davranıl doğru değildir. Bakanlık hazırkod kullanmaktan yana html siteler kullanılmasını önermektedir.

skydive707' Alıntı:
mustafasangul' Alıntı:
Hayır kuramıyoruz.

Bu davranıl doğru değildir. Bakanlık hazırkod kullanmaktan yana html siteler kullanılmasını önermektedir.

Bakanlığın sunucu güvenliğini sağlamak konusunda sıkıntıya düşmemek için alınmış bir önlem html site kullanımın dayatılması. Yıl olacak 2013, halen daha html site dayatılması yapılıyor.

Geri