meb.k12.tr uzantılı okul siteleri açılıyor mu

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okul siteler açılıyor mu ben giremiyorum sizlerde bakabilirimisiniz

Haftalardır bi giriyo bi girmiyo. Allah'tan Müdür Bey de alıştı nereye gitti bizim site diye sormuyor artık :D

hocam özele geçmek hosting yıllık en fazla 30 lira. nic.tr üzerinden www.okuladi.k12.tr alan adı ise 5 lira okullara. yani taş çatlasa yıllık toplam 40 lira masrafınız olur. bununla uğraşılmaz ya. biz de tercih yapmaya çalışıyoruz, okullar hakkında bilgi edinmemiz lazım tam ihtiyacımız olduğu sırada sunucu devre dışı. böyle birşey olamaz :x

ilk atama dönemi olduğu için meb okul web sitelerini çalıştırmıyor, her atama döneminde olduğu gibi

aydansiii' Alıntı:
ilk atama dönemi olduğu için meb okul web sitelerini çalıştırmıyor, her atama döneminde olduğu gibi

hiç aklıma gelmemişti, tabi ya... ben de ne zamandır gireyim diye uğraşıp duruyorum öğrencilerimle birlikte.

mebin atama dönemi diye böyle amatör internet kafeci çözümlerine gitmesi içler acısı ya :-1: sunucun kaldıramıyosa upgrade et arkadaşım. yok ya bu iş böyleyse veririm parasını cebimden alırım kendi hostumu alan adımı paşalar gibi. hiç gelemem böyle şeylere..

aynı sorunu bende yaşıyorum arkadaşlar, bugün bu konuyla ilgili açılan 2. başlık, sanırım bu konuda çoğumuzun sıkıntısı var fakat elden birşey gelmiyor, bekliyoruz.

Bu gün öğleden sonra bağlanamaz oldum.ftp.meb.gov.tr den kontrol ettim dosyalar yerinde ama görüntü yok.illallah ettiriyorlar

meb.k12.tr sunucularında aktarım çalışmaları var. Sayısı artırılıyor ve çok daha güçlü sunuculara geçiliyor. Bilginize... :++:

SYSTEM' Alıntı:
meb.k12.tr sunucularında aktarım çalışmaları var. Sayısı artırılıyor ve çok daha güçlü sunuculara geçiliyor. Bilginize... :++:
İnşallah öledir. Web sayfamı birine gösterecek oluyorum açılmıyor. :-1:

Geri