meb .k12.tr şifresi değiştirme

Kodla Büyü

mstf71

Site Gezgini
Arkadaşlar ftp şifresini yönetim panelinden değiştiriyorum fakat değişti gözüktüğü halde siteye eski şifreile girebiliyorum şifreyi başka hangi türlü değiştirebilirim?

Hocam ben değişmiştim hiç bir sorun da olmamıştı, belki anlık bir sorundur biraz bekleyip sonra deneyin bence...

şifre değişikliği talebiyle gönderilen e-posta da yine aynı şifre geliyor.

schumix hocam eski şifre ile karşılaştırmış mıydınız gönderileni, siz böyle birşeyin farkına varırdınız gerçi ama benim başıma geldi yani, her talebime aynı şifre gönderiliyordu.

Yoo değişmiştim herhangi bir problem de olmamıştı, gerçi üzerinden 1 yıl gibi bir zaman geçti belki şu an sistemde bir sorun ya da engelleme vardır. Şu an deneyip bakardım ama okul müdürü yeni atandığı için mebbis şifresini değişmiş yenisini de henüz almadım.

Şifre değiştirmek için e posta göndermeyi deneyeceğim yine değişmezse nasıl değiştirebilirim bilmiyorum yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.

bende ilsis şifresiyle giremiyorum acaba benden önce siteyi hazırlayan kişi şifreyi değiştirmiş olabilir mi eğer değiştirmişse ben şifreyi nasıl öğrenebilirm.

mail anasayfası/
üst kısımdan TERCİHLER/GÜVENLİK/Internet Parolasını Değiştir

PAROLANIZ DEĞİŞECEKTİR

:eek: Mesaj yazılalı 6 sene olmuş yeni cevap yazılıyor? Yazan arkadaşa bakıyorum 8 sene önce kayıt olmuş, bugüne kadar hiçbir konuya birşey yazmamış ve ilk mesajında bu konuya cevap vermiş :?

Geri