meb.k12.tr okulun ftp şifresini unuttum

Kodla Büyü

F5fresh

Aktif Üye
Arkadaşlar meb k12 'den ücretsiz alan aldım ama ftp şifresini unuttum. Şifre hatırlatıcı bir bölümde göremedim.Ne yapabilirim?Müdür de okulun şifresini vermeye çekiniyo.

http://www.meb.k12.tr/ sitesine okulun ilsis kul. adı ve şifresi ile giriş yapın. FTP şifresini unuttuma tıklayın. Okulun mail adresine gönderilecektir. Okulun mail adresi ne diye soracak olursanız onu da yine aynı sayfadaki tanımlar linkinden öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin!..

F5fresh' Alıntı:
Arkadaşlar meb k12 'den ücretsiz alan aldım ama ftp şifresini unuttum. Şifre hatırlatıcı bir bölümde göremedim.Ne yapabilirim?Müdür de okulun şifresini vermeye çekiniyo.

Seçeneklerin :
1- Müdür çekiniyorsa nasıl yapacağını ona anlat, sana şifreni göndertsin.
2-Şifreyi al, işlemini gözü önende yap, sonra şifreyi değiştirsin.
3-Bir şekilde ikna et.... örnek olarak ya birinci yöntem ya ikinci yöntem dersin. yoksa okul sitesi olmaz dersin vs...
4- En son, tavsiye etmem, okulsiitesini yapmassın olur biter, soran olursa durumu izah et...
seçenekler artsın diye :
5- mebden değilde nic.tr den 5ytl yıllık site alırsın. bir de host 25 ytl :) hayrına

şifre nasıl alınır, forumda bir çok yerde var,,, aramana gerek kalmasın...
1. meb.k12.tr den okul kodu ve şifreyle girersin.
2-Tanımlama bilgilerinden kendi mailini yazarsın.
4- Okul için dıomain yazarsın.
5-Link yayınladan sitenin meb okul sayfaları listene kaydedersin.
6- Ftp şifremi unuttum dediğin zaman sana direk gelir.

Bir daha okul şifresi kullanmadan meb.k12.tr de okul sitesi için girmek için.. :
Sonradan okul ftp şifresini aynı yerden girerek değiştirebilirsin. (yeni çıktı) Bunu yaparsan okulun ilsis şifresini kullanman gerekmez.

arkadaşlar bende yönetici şifresini kaybettim:((.http://www.meb.k12.tr/ bu adrese girdikten sonra yönetici panelinemi giricez?ayrıca buraya okulun mail adresi ve şifresinimi giricez?yoksa başka kullacı adı ve şifremi var ayrıca?başka bildiğiniz yöntem varsada önerilerinizi bekliyorum.teşk..

melanik' Alıntı:
arkadaşlar bende yönetici şifresini kaybettim:((.http://www.meb.k12.tr/ bu adrese girdikten sonra yönetici panelinemi giricez?ayrıca buraya okulun mail adresi ve şifresinimi giricez?yoksa başka kullacı adı ve şifremi var ayrıca?başka bildiğiniz yöntem varsada önerilerinizi bekliyorum.teşk..

Eğer yönetici şifresinden kastettiğin okulun ilsis şifresi ise, idare Milli Eğitim Müdürlüğündeki İLSİS bölümünü arasın. gerisi kolay..

Eğer İnternet sayfası sitesi (ftp) şifresi diyorsan www.meb.k12.tr den gir. Okul kodu ve ilsis şifresiyle giriş yaparsın. Gelen menüler basit zate. Tüm menüleri incele. yukarıda anlatılmış ama ne yapacağını daha iyi görürsün..

arkadaşlar unuttuğunuz ftp şifreleri ilsis yöneticillerinde mevcut.Durumunuzu anlatırsanız şifrenizi alırsınız.

pardon arkadaşlar yazmışınız zaten:)yanlız hala mail adresime şifre gelmedi:((

Arkadaşlar Ben Bir Müdürüm OKULUMUN SAYFASI VARDI ORANIN ŞİFRESİNİ UNUTUM NASI ÖĞRENCEM ŞİFREYİ :?:

Geri