meb k12 tr okul sağlığı logosu

Kodla Büyü

diemoss

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, bugün gelen yazıda okul sağlığı logosunun ilgili web sitesine yönlendirilmek üzere okul web sitesine konulması istenmiş. Ben duyurulara bağlantı ekle deyip manşet resim eklemiş olmama rağmen duyurular bölümünde logo yani resim gözükmüyor. Bu logoyu web sitesinde nasıl yayınlayabiliriz sizce?

Hocam resmi seçerken genel resim, manşet haber vs. seçenekler vardı ona dikkat edin oradan doğru seçince olması lazım.

Hocam logoyu nasıl sığdırdınız? Ben fotoğrafı küçültmeme rağmen beceremedim tamamını çerçeve içine almayı.

Projeler kısmı 367x110 boyutlarını kabul ediyor. Gönderilen logo biraz uyduruk olduğundan yazıyı sağ tarafa çektim. Ekliyorum, isterseniz siz de bu haliyle kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 03144610_okul-sagligi.jpg
    03144610_okul-sagligi.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 1,797
Ben eklemiştim
Ekdekide kendi okulumuzun sitesinde haberden resmi indir yaptım

Ekli dosyalar

• 111.jpg
    111.jpg
    39.2 KB · Görüntüleme: 1,796
bu resmi ekleyin kesme imkanı veriyor zaten.

Ekli dosyalar

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 1,741
ThatBeatsAll' Alıntı:
Projeler kısmı 367x110 boyutlarını kabul ediyor. Gönderilen logo biraz uyduruk olduğundan yazıyı sağ tarafa çektim. Ekliyorum, isterseniz siz de bu haliyle kullanabilirsiniz.

ay bu süper oldu, ben de projeler kısmına ekledim..teşekkürler :+1:

Bana şimdi tebliğ edildi yazı :mrgreen: Projeler bölümünden ekledim 368*110 görünüyor bende foto. Teşekkürler...

Okul Sağlığı "yükleyin" diye göndermeden önce bir okul sitesine eklemeye çalışsa sorunlaarıda görür ama malesef herşey tepeden inme. Yaptık oldu mantığı

Geri