@meb.k12.tr mail şifresi?

Kodla Büyü

tqwert

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, okulumuzun meb.k12.tr ile biten e-mail adresinin şifresini idare bilmiyor. Nereden öğrenebiliriz? İstanbul İl MEBBİS Yöneticisine başvurun denmiş birkaç mesajda ama, idarenin iletişime geçmesi mi gerekir yoksa ben de alabilir miyim?

tqwert' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, okulumuzun meb.k12.tr ile biten e-mail adresinin şifresini idare bilmiyor. Nereden öğrenebiliriz? İstanbul İl MEBBİS Yöneticisine başvurun denmiş birkaç mesajda ama, idarenin iletişime geçmesi mi gerekir yoksa ben de alabilir miyim?
Sayın Hocam,

http://www.habibocak.com/haber_detay.asp?haberID=186

veya

meb-k12-tr-f122/yeni-site-mebweb-ile-ilgili-tum-soru-ve-cevaplar-t100752.html

buradan 14. Maddeyi incelersen umarım faydalı olur.

İl MEBBİS Yöneticisi ile Okul idaresinin irtibata geçmesi daha iyi olur.

ferdierdem55' Alıntı:
admin@meb.k12.tr adresine mail atın hocam. Şifreyi milli eğitim müdürlüğüne yolluyorlar. oradan alırsınız. Ama mail'in cevabı 1 hafta sonra anca gelir.
Sayın Hocam,

En geç 48 saat içerisinde gönderiyorlar. Belki bu dönemde yoğunluk vardır.

ya arkadaşlar benzer bi sıkıntı benim başımda da var şimdi okulun önceden bi kurum numarası varmış bu eski numara üzerine oluşturulmuş bir ftp var ve şu an yeni siteyi bu ftp üzerine şekillendirdim evden girmek istediğimde ıp değiştirme diyor ve ben eski kurum kodunun mail şifresini bilmiyorum idarecilerde bilmiyorlar şiimdi bu durumdan evden giriş yapmak için ben ne yapmalıyım eski kurum kodunun mail şifresini nasıl bulacağım sanırım ip değiştirme onayını ona gönderiyor çünkü yazın verilen yeni kurum kodunu mail adresi olarak aktif şekilde kullanıyorlar ne yapmam gerekiyor bilemedim. Ayrıca şu an okulun web sitesi açılmıyor bembeyaz bir şekilde duruyor sebebini bilmiyorum iki adet sıkıntı ile karşı karşıyayım yardımcı olursanız sevinirim

istanbul il mebbis yöneticisine iki hafta önce mail attım cevap yok..ilden verilen numaraları aradım böyle bir numara kullanımda değil diyor..pendik ilçe ise şifrelerden tamamen habersiz.. İl mebbis yöneticisinin telefon numarasını bilen varsa yazabilirmi??

omerusta88' Alıntı:
ya arkadaşlar benzer bi sıkıntı benim başımda da var şimdi okulun önceden bi kurum numarası varmış bu eski numara üzerine oluşturulmuş bir ftp var ve şu an yeni siteyi bu ftp üzerine şekillendirdim evden girmek istediğimde ıp değiştirme diyor ve ben eski kurum kodunun mail şifresini bilmiyorum idarecilerde bilmiyorlar şiimdi bu durumdan evden giriş yapmak için ben ne yapmalıyım eski kurum kodunun mail şifresini nasıl bulacağım sanırım ip değiştirme onayını ona gönderiyor çünkü yazın verilen yeni kurum kodunu mail adresi olarak aktif şekilde kullanıyorlar ne yapmam gerekiyor bilemedim. Ayrıca şu an okulun web sitesi açılmıyor bembeyaz bir şekilde duruyor sebebini bilmiyorum iki adet sıkıntı ile karşı karşıyayım yardımcı olursanız sevinirim
Bende de aynı sıkıntı var hocam; eskiden bir hesap oluşturulmuş eski kurum kodunun mail adresinin şifresini bilmiyoruz ilçeyi aradım onların da bişey bildikleri yok.Ne yapcam şaşırdım kaldım yardım lütfen???

ya mail sifresini aldım ftp yok sifre unuttum dedim bu sefer mail adresi dolmuş oda çalışmıyor ne olacak ben de anlamadım

mert_aylan' Alıntı:
ya mail sifresini aldım ftp yok sifre unuttum dedim bu sefer mail adresi dolmuş oda çalışmıyor ne olacak ben de anlamadım
hocam mail sistemini açın
seçeneklerden>>>kalsör tercihlerine tıklayın
çöp kutusu yazan yerin karşısına çöp kutusu kullanmayı seçin tamam deyin
şimdi postalarınızı silebilirsiniz
sonra çalışıyor

istanbul için e-mail şifreleri temumez-ağustosta ilçelere gelmişti. almadıysanız üst yazı ile ilçelerin bilgi işlem bölümünden elden alabilirsiniz.

Geri