meb.k12.tr için okul sitesi şablonu(mydesing tarzı) full

Kodla Büyü
nesil_23' Alıntı:
twetyynet hocam ben sizin sitenizin ortadaki haber kısmını kullandım ama web sitemizde görünmüyor.
neden acaba? herşeyi yüklediğimi düşünüyorum. site http://www.nahitergene.k12.tr
Ortadaki haber kısmının jqueryy kullanılarak yapılmış şekli ekte. İsterseniz bir de bunu deneyin..

Ekli dosyalar

• jqueryysliderr.zip
    417.9 KB · Görüntüleme: 158
sadece susarak' Alıntı:
nesil_23' Alıntı:
Acaba arkadaşlar benim sorunuma cevap verebilecek yok mu?
hocam hvk ve diğer css dosyalarını da sunucuya taşımalısın. sadece sitedeki kodları taşıman yetmez
hocam hepsini tet tek yükledim tüm kodları inceledim ama olmadı.AC_RunActiveContent.js dosyasını da inceledim ama yapamadım :(
Birde twetyynet hocamın gönderdiği jqueryy kullanılarak yapılmış şekliyle deneyeceğim.
İlginize teşekkürler...

twetyynet' Alıntı:
nesil_23' Alıntı:
twetyynet hocam ben sizin sitenizin ortadaki haber kısmını kullandım ama web sitemizde görünmüyor.
neden acaba? herşeyi yüklediğimi düşünüyorum. site http://www.nahitergene.k12.tr
Ortadaki haber kısmının jqueryy kullanılarak yapılmış şekli ekte. İsterseniz bir de bunu deneyin..
hocam verdiğiniz kodlarla tekrar yaptım ve oldu.
çok teşekkürler sağolun..

nesil_23' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:
nesil_23' Alıntı:
hocam verdiğiniz kodlarla tekrar yaptım ve oldu.
çok teşekkürler sağolun..
ben teşekkürederim ..hayat paylaşınca güzel.. :++:

paylaşım için çok teşekkürler.
galeri.fla dosyasını açamıyorum hocam? hangi versiyonda açabilirim acaba? Teşekkürler.

Fotograf galerisinde okul ismini düzenlemeyi nasıl yaptınız arkadaşlar? Resimleri ayarladım fakat okul adını değiştirmek için galeri.swf yi ayarlamak istiyorum. galeri.fla yı cs3 ile açamadım. Acaba versiyon farkından mı? swf yi decompile edince de action ve library ile ilgili hatalar alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

folikAsit' Alıntı:
paylaşım için çok teşekkürler.
galeri.fla dosyasını açamıyorum hocam? hangi versiyonda açabilirim acaba? Teşekkürler.
ben flash cs4 kullanıyorum açıyordiğer versiyonları denemedim(cs3 cs5 vb)

hocam paylaşım için saolasın.. bu ziyaretçi defterini kullanmak için üye mi olmak gerekiyor...

Hocam ellerine sağlık çok güzel olmuş. Kadromuz sayfasını yaptığınız programı paylaşabilir misiniz. Ya da en azından programın ismini verebilir misiniz?

member' Alıntı:
Hocam ellerine sağlık çok güzel olmuş. Kadromuz sayfasını yaptığınız programı paylaşabilir misiniz. Ya da en azından programın ismini verebilir misiniz?
Kadromuz kısmı flash ile yapılmış. kodlamasını ben yapmadım internetten indirmiştim..

twetyynet' Alıntı:
member' Alıntı:
Kadromuz kısmı flash ile yapılmış. kodlamasını ben yapmadım internetten indirmiştim..
flash ile açıp kendimize göre editlememiz gerekiyor değilmi hocam, yada bunun hazır programı mı vardı?

taylanchess' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:
member' Alıntı:
flash ile açıp kendimize göre editlememiz gerekiyor değilmi hocam, yada bunun hazır programı mı vardı?
Hayır... kadromuz klasöründe xml uzantılı dosya var. o dosyayı not defteri (xml dosyası üzerinde iken maus sağ tık +birlikte aç+not defteri) ile açıp içindeki yazıları ve resimlerin linklerini değiştirebilirsiniz.

Geri