meb.k12.tr ftp sunucu sorunu

Kodla Büyü

jolly

Seçkin Üye
Seçkin Üye
meb.k12.tr okul sunucularına ftp ile bağlanamıyorum acaba sunucularda sorun mu var? Deneyebilcek birisi var mı?

hocam sorun mebde 2 saat önce bi başlık açılmıştı..meb hatalı olunca nedense özür falan da beklemiyoruz.. ama bizden kaynaklanan bi hatada nedense soruşturmaya kadar gidebiliyor :verymad:

tesekkür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için umarım çözerler sorunu en kısa zamanda. bir gelişme olursa bilgilendirirseniz sevinirim hocam.

ben de bekliyorum valla hocam ama sanırım yarına kaldı çanakkale güncellemesi vardı benim

kaymakam okulumuza gelmişti fotolar yayımlanacak; bugüne mi denk gelir bu serverların çalışmaması

eskiden suların gelmesini beklerlermiş resmen öyle bekliyoruz server ı.hayır kulağımı koyup sesten anlayabileceğim boru da yok.

bende bağlantı yok henüz
grandmasterb' Alıntı:
eskiden suların gelmesini beklerlermiş resmen öyle bekliyoruz server ı.hayır kulağımı koyup sesten anlayabileceğim boru da yok.
:lol:

evet arkadaşlar bende güncelleme yaptım gönderdim (cute kullanıyorum) ama hiç birşey yüklenmemiş gibi görünüyor sayfayı açınca. girip bakıyorum dosyalar serverda görünüyor. birde sildiğim halde mesela ana sayfa haberler animasyonunda olan eski haber ve resmi halen duruyor. nerden resmi bulup alıyor onu bilmiyorum . serverda da bu resim ve haber dosyası görünmüyor. kafayı yedirir anlıcanız.

Bağlanamama sorunu hala devam ediyor mu arkadaşlar?
meb.k12.tr uzantılı sitenin ftp'sini açmaya çalışıyorum. Bağlanıyor ama dosyaların olduğu kısım listelenmiyor. Bir çözümü var mı?

bende de farklı kullanıcı adı ve şifreler girsemde aynı dosyalar görünüyor...

sorun devam ediyor hocam bağlantı yok bakanın oğlunu aramak lazım ne de olsa herşeyi biliyormuş

hocam bende de aynı sorun vardı filezilla kullanıyorum zaten direk açılmıyor sayfa yani ben açamıyorum nezamandır müdürle papaz olduk oyüzden şimdi fillezilla açıyor ama cuma günü güncelleme yaptığım halde internette herhangi bir değişiklik yoktu bugün düzelmiş ama serverlarda hata var akşam site de açılmıyordu

arkadaşlar filezilla ile bağlanmaya çalısıyorum ama zamanaşımına uğrayıp bağlanmıyor, sizde de aynı sorun var mı?

Geri